Şampiyon Galatasaray!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen holigan mısın, taraftar mı? Ben kazanayım, şikeyle olsun diyen bir holigansan zaten muhabbet etmeyelim seninle.

İkisi de değilim aslında. Taraftarlığı uzun süre önce bıraktım fakat yine de insanın içindeki o sevgi baki kalıyor. Holiganlığın ise bana bir faydası yok. Ben bir şey kazanmıyorum. Galatasaray şampiyon olunca cebime 5 kuruş girmiyor sonuçta.

Benim konu boyunca belirtmek istediğim şey her iki takımın da yerine göre haksız puanlar elde ettiğiydi. Kimsenin sütten çıkmış ak kaşık olmadığıydı. Türk futbolunda dönen dümenleri bilmeyen yok zaten.

Djiku'nun rakibinin "ayağına basmamasına" rağmen Torreira'nın kendini yere atıp gördüğü kırmızı kartı hatırlıyor musun? Çok değil, henüz 1 hafta önce 10 kişiyle 80 dakika oynayıp kendi evinizde sizi 1-0 yenerek "gerçek şampiyonun" kim olduğunu gösterdiğimiz maçtan bahsediyorum.

Torreira denen adam zaten dümenci şovmenin teki. Kendisini zerre kadar sevmem. Lakin bu gibi durumlarda işini yapması gerekenler belli. Dümenden kendini yere atanları bana kalsa direkt oyundan ihraç etmeliler.

Ben kendi tarafımca içimi döktüğümü düşünüyorum. Sizinle bu şekilde tartışmaya girmek istemezdim açıkçası.

Hayırlı geceler diliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı