Şampiyon kim olacak?

Kim olur bilmem ama sokaklara dökülürlerse kutlamalar bitene kadar dinlene dinlene söverim.
Holiganlık o bence birde k*yduk mu nasıl şey ettik falan saçma söylemler. Tebrik etmek varken birbirimize böyle saçma laflar söylemek veya bağıra bağıra insanların rahatsız edeceği derecede kutlama yapmak mantıksız geliyor.

Holiganlık o bence birde k*yduk mu nasıl şey ettik falan saçma söylemler. Tebrik etmek varken birbirimize böyle saçma laflar söylemek veya bağıra bağıra insanların rahatsız edeceği derecede kutlama yapmak mantıksız geliyor.

Holiganlar cidden ruh hastası insanlar. Üniversite zamanında derbi günü maç izlemeye gitmiştim. Sokakta üzerimde Fenerbahçe forması olduğu için üzerime doğru koşup saldırmaya çalışan bir geri zekalı ile karşı karşıya gelmiştim. Hadi bana saldırıyorsun iyi hoş ama saldırmadan önce karşındaki adamın elini kolunu bağlayıp dayak yemeye razı olacağını mı düşünüyorsun? Sonuç olarak onun için pek hoş olmayan bir gece olmuştu. Hala o gece için üzülüyorum ve bana saldırmasına rağmen bu sebepten dolayı bir insana vurduğum için pişmanlık duyuyorum.

Geri
Yukarı