Şampiyon kim olacak?

@Nesquik

Sporu ne şekilde takip ediyorsunuz bilemem ama ihtimallerden söz ediyoruz. Basketbolda da bu ihtimaller geçerlidir. Bireysel sporlarda da dahildir. Son iki haftanın özelinde çıkan durum ortadadır. Galatasaray çok gol atınca Liverpool olmuyorsa Beşiktaş 7 gol attığında da Liverpool olmuyor. Bu çok sığ bir düşünce.

@Bir Matmazel

Aynı şekilde yineliyorum: 2005 Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool'un ikinci yarı Milan'a 3 gol atıp maçı eşitliğe getireceğine inanır mıydınız? 2014 Dünya Kupası'nda Almanya'nın Brezilya'ya 7 gol atacağı garanti miydi? Sporda kesin konuşamayız. Ben ihtimaller dahilinde yorumlar sunuyorum.
Beşiktaş'ın 1 veya 2 farklı kazandığı skorlara rağmen Galatasaray, son dönemde savunması ile öne çıkan bir takıma 5-6 gol atarsa, akla ihtimallerden çok saha dışı etmenler gelir maalesef.

Beşiktaş'ın 1 veya 2 farklı kazandığı skorlara rağmen Galatasaray, son dönemde savunması ile öne çıkan bir takıma 5-6 gol atarsa, akla ihtimallerden çok saha dışı etmenler gelir maalesef.
O zaman saydığım maçlarda da şike vardı? Böyle bakarsak spor izlemeyelim. Olmaz.

@Nesquik

Benim bir tane lafımda bile fanatiklik ya da taraftarlık mantığı yok. Eğer çok merakınız varsa farklı konulardaki yorumlarıma da bakabilirsiniz. Çok gol atan tarafı Liverpool görmek yetersiz bakıştır. Kusura bakmayın: Yetersizce bir anlayış.
Ben sizin Galatasarayı Liverpool veya Man City Sandığınızı göstermekteyim burda da bildiğiniz PL'de şampiyonluğa oynayan takım gibi gösteriyorsunuz Galatasaray'ı

Galatasaray'ı Liverpool ve Man City sandığınız görüşünüz bu 😆 😆
@Nesquik

Gol üstünlüğünden söz ediyorsanız yukarıda belirttim: Beşiktaş'ın tek gol atarak yenmesi yetmiyor.

Ben sizin Galatasarayı Liverpool veya Man City Sandığınızı göstermekteyim burda da bildiğiniz PL'de şampiyonluğa oynayan takım gibi gösteriyorsunuz Galatasaray'ı

Galatasaray'ı Liverpool ve Man City sandığınız görüşünüz bu 😆 😆
Hocam lafı nasıl anlıyorsunuz. Arkadaş örnek göstermiş sadece. Ona bakacak olursanız Malatyaspor'da Newcastle değil. Ki gayette ihtimal var aslında. Kimse Hatay'ın 7 yiyeceğini beklemiyordu.

Fenerbahçenin önüne altın tepside şampiyonluğu verdiler Fenerbahçe altını bozdurup onlara verdi. Yazık.

Aslında biz fenerlilere ödül vermeliler. Bunca şeye rağmen hala Feneri tutuyoruz.

%90 Galatasaray şampiyon olur,Beşiktaş bu panikle maçı kazanamaz.

Eğlencesine açıyorum konuyu. yakın zamanda şampiyon belli olacak ,siz hangi takımı tutuyorsunuz? Sizce şampiyon kim olacak? Ben şahsen Galatasaraylıyım. Kötü yanı da şampiyon belli olunca insanların sokaklara dökülüp sosyal mesafeyi ihlal etmeleri olacak. Şimdiden TOMA'lar gezmeye başladı bile.
Şampiyon her zaman açık kaynak, hangi takım bilmiyorum ama açık kaynak hep kazanır.

Hocam lafı nasıl anlıyorsunuz. Arkadaş örnek göstermiş sadece. Ona bakacak olursanız Malatyaspor'da Newcastle değil. Ki gayette ihtimal var aslında. Kimse Hatay'ın 7 yiyeceğini beklemiyordu.

Benim laflarımı nasıl anlıyorsa bende onun lafını öyle anlıyorum. İhtimal gayet var bunu inkar eden yok fakat Galatasaray'ın daha üstün olduğunu inkar ediyorum. Tek yoruma bakarak cümle kurmazsanız sevinirim.

Bana Galatasaray'ın daha yüksek olduğunu savunarak anlatıyor savunmadan tarafsız şekilde anlatsa Beşiktaş her halükarda üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı