Şampiyon kim olur?

Dün Fener kötü oynamadı ama ben yine de hiç umutlu değilim. Osayi'yi çok beğendim. Hakem düzgün yönetse 2 kişi daha kırmızı görecekti Rize'den... Mezud çabuk eski günlerine dönerse bi ihtimal biz alırız ligi, yoksa bu iş Valencia, Thiam'la olmaz. Ayrıca İrfan'ı da alabiliyorsak almalıyız, Ozan'ın düz koşu yapmaktan başka bildiği iş yok, pas yeteneği 0.

Dün Fener kötü oynamadı ama ben yine de hiç umutlu değilim. Osayi'yi çok beğendim. Hakem düzgün yönetse 2 kişi daha kırmızı görecekti Rize'den... Mezud çabuk eski günlerine dönerse bi ihtimal biz alırız ligi, yoksa bu iş Valencia, Thiam'la olmaz. Ayrıca İrfan'ı da alabiliyorsak almalıyız, Ozan'ın düz koşu yapmaktan başka bildiği iş yok, pas yeteneği 0.
Dediklerine Ozan hakkında söylediklerin hariç katılıyorum.

İrfan bizim orta sahadaki derinlikten dolayı endişeli. Kendisine şans verilemeyeceğini düşündüğü için istekli olduğu Galatasaray'a gitmek istiyor zaten kimse istemediği yerde mutlu olmaz mesela Mert Hakan adam Galatasaray'ı küçüklükten beri tutuyor alırken Ali Koç parayı konuşturunca geldi. Ozan Tufan giderse İrfan gelme ihtimali yükselir. Ozan Tufan'a 10M veya üstünü vermedikleri sürece verilmeyecektir.

Dediklerine Ozan hakkında söylediklerin hariç katılıyorum.

Hocam dün aşırı kötüydü ya ama oynamadığı haftalarda da orta sahanın hali darmadağın oluyor, orası da ayrı bir konu.
İrfan bizim orta sahadaki derinlikten dolayı endişeli.

Sırf Mesut var diye bile gelinir şu an takıma. Ayrıca Osayi'yi de gördük, prime Lens kıvamında, sakat olmayan Markoviç gibi de denebilir :d İrfan gibi pas atabilen oyuncular lazım.

Son düzenleme:
Fenerbahçe veya Galatasaray. Galatasaray Fenerbahçeyi Kadıköyde yenerse en büyük favori olur. Beşiktaş üçüncü bitirir. Fenerbahçe'de sakatlıklar olmazsa ve Özil tutarsa şampiyon olabilir. Ama benim gördüğüm en şaibeli lig Türkiye ligi olduğu için her şey yaşanabilir.

Geri
Yukarı