Şampiyon kim olur?

Gerçekleri tarih yazar tarihide Galatasaray.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8. dakikada da çok haklı.😁

Beşiktaş alırsa Beşiktaş, Galatasaray alırsa Galatasaray. 3 fark atmaları biraz zor. Oyuncularım Prime dönemlerinde olması lazım. Umarım bu sene Beşiktaş ve Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne gider. Galatasaray'ın son 10 yıldaki Avrupa başarılarını gördük maalesef. Ülkecek kendimizle kapışmayı bırakıp Avrupa'ya yönelmemiz lazım.

Galatasaray şampiyon olacak Beşiktaş 1-1
Galatasaray 2-1 Fenerbahçe 1-0 3 büyüklerin maçları bu skorlarla bitecek rez alın.

Bende 3 büyüklerden çok gol beklemiyorum. Atarsa Fener ve Galatasaray fark atar. Biz çok atamayız. Benim de tahminlerim şu yönde:
Beşiktaş 2/1 - 0 Göztepe
Galatasaray 3/4 - 0/1 Malatyaspor

Bende 3 büyüklerden çok gol beklemiyorum. Atarsa fener ve Galatasaray fark atar. Biz çok atamayız. Benim de tahminlerim şu yönde:
Beşiktaş 2/1 - 0 göztepe.
Galatasaray 3/4 - 0/1 malatyaspor.

Beşiktaş yenemez göztepe alır ya da berabere.
Beşiktaş yenemez göztepe alır ya da berabere.

Öldü Beşiktaş artık Ahmet çebi imparatoru kışkırtıyor yanlış yapıyor. Bu arada mayıs ayındayız kışkırtılmış bir Fatih terim Malatya'ya 5 atar.
Göztepe Beşiktaş maçını asla bırakmaz Beşiktaş'ı sevmiyorlar. Gençlerbirliği maçına yedeklerle çıktılar bu maça hazırlanmak için maça tam kadro çıkacaklar Beşiktaş berabere kalırsa öpüp başına koysun.

Yeni konular

Geri
Yukarı