Şampiyon kim olur?

Hayır devam etmemeli, tecrübeli bir teknik adam lazım. Örneğin: Low

Fenere Türk direktörler pek yaramıyor ya. Low gibi teknik direktörler lazım dediğiniz gibi.

Hayır, Sivas maçında yaptığı değişikliklerle stresi kaldıramayacağını gösterdi. Ama gelecekte iyi yerlere gelir.
Ali Koç da hiç düzgün bir teknik direktör getiremedi, bu sefer getirir inşallah.

Emre ileride çok iyi şeyler başarır, buna inanıyorum ancak Ali Koç ile Fenerbahçe bir şey yapamaz. Yeni başkan gelmeli bence.

Beşiktaş düşmanı değilim ama başkanına sinir oluyorum.

Bende ilk geldiği zaman yargılamıştım. Şimdi biraz kanım ısındı ama Fiko'dan iyidir bence. Kulübü soyup soğana çevirmezse iyidir.

Dostum biz genelde mataya ya yeniliyoruz yalnız kendimizi kandırmayayım bu sene Beşiktaş şampiyon gibi.

Hocam güldürmeyin beni. Malatya maçları sizin için antrenman. Ve sanırım evinizde oynuyorsunuz. 8 atar şampiyon olursunuz bence ama Sergen Hoca şöyle dedi:
Şampiyonluğa inanmayan İzmir uçağına binmesin!
En heyecanlı sezonlardan birisi. Haydi kartal, al şu Göztepe'yi!

Hocam güldürmeyin beni. Malatya maçları sizin için antrenman. Ve sanırım evinizde oynuyorsunuz. 8 atar şampiyon olursunuz bence ama Sergen Hoca şöyle dedi:
Şampiyonluğa inanmayan İzmir uçağına binmesin!
En heyecanlı sezonlardan birisi. Haydi kartal, al şu Göztepe'yi!

Evet evimizde oynuyoruz ama averaj farkı da var büyük ihtimal Beşiktaş şampiyon olacak.

Beşiktaş ve fener kendi elleriyle verdi şampiyonluğu cimboma. Karagümrük maçını izlediyseniz Beşiktaş'ın ne hale geldiği belli. Aboubakar da oynamıyor. Göztepeden 3 puan alacağı da kesin değil. Galatasaray bu avantaj ve güzel oyunla şampiyonluğu kapacak gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı