Şampiyon kim olur?

IDaRKLoRD

Kilopat
Merhaba, bugün oynanacak maçların sonuçlarına göre Süper Lig şampiyonu belli olacak. Ben bu konuda yaşadığım ilginç bir şeyi sizlerle paylaşmak ve tahminlerinizi öğrenmek istedim. FIFA 23'te alt sıralarda bir takımla kariyer yapıyorum. Haftanın sonuçlarına bakarken fenerbahçe ve Galatasaray'ın bugün karşılaşacakları rakiplerle oyunda da aynı anda karşılaştığını gördüm. "ulan bu kadar da tesadüf olmaz" deyip Beşiktaş'ın kiminle oynadığına baktım ve ilginç bir şekilde o da bugün oynayacağı rakibiyle oynamış. Bu tarz durumlarla hayatım boyunca karşılaştım ve çoğu gerçeği yansıttı. Sizce bu sonuçlar da gerçeği mi yansıtıyor? Maçlardan sonra öğreneceğiz elbet ancak şu an ne düşündüğünüzü merak ediyorum. İşte oyundaki sonuçlar:
*Şu an fark ettim ev sahibi takımlar gerçektekinin tam zıttı.

sonuclar.png

İnşallah doğrudur hocam :D.

Pek takip etmiyorum ama bildiğim kadarıyla değerlendirecek olursam skorlar gerçekçi. Ben bu mesajı yazarken fenerbahçe 2-0 önde ve dakika 21. Galatasaray 0-0 götürüyor ama birkaç net pozisyona girdiler ve gol bulmaları muhtemel. Beşiktaş ise 1-0 geride.

Gsli oyuncularımız yerden kalkarsa Konya gol atacak gibi gerçekten de.

Bana tam tersi gibi geldi hocam. Galatasaray daha iyi oynuyor. Az önce isabetli pas sayılarını gösterdi Konyaspor 18 pas yapabilmiş :). Dakika 30.
Konyaya laf yok hocam. Bu gece konyalıyız.

Merhaba, bugün oynanacak maçların sonuçlarına göre Süper Lig şampiyonu belli olacak. Ben bu konuda yaşadığım ilginç bir şeyi sizlerle paylaşmak ve tahminlerinizi öğrenmek istedim. FIFA 23'te alt sıralarda bir takımla kariyer yapıyorum. Haftanın sonuçlarına bakarken fenerbahçe ve Galatasaray'ın bugün karşılaşacakları rakiplerle oyunda da aynı anda karşılaştığını gördüm. "ulan bu kadar da tesadüf olmaz" deyip Beşiktaş'ın kiminle oynadığına baktım ve ilginç bir şekilde o da bugün oynayacağı rakibiyle oynamış. Bu tarz durumlarla hayatım boyunca karşılaştım ve çoğu gerçeği yansıttı. Sizce bu sonuçlar da gerçeği mi yansıtıyor? Maçlardan sonra öğreneceğiz elbet ancak şu an ne düşündüğünüzü merak ediyorum. İşte oyundaki sonuçlar:
*Şu an fark ettim ev sahibi takımlar gerçektekinin tam zıttı.

Eki Görüntüle 2205515

Galatasaray olacak gibi ama Konya yenildiği taktirde küme düşecekler umarım bu durum Konya'yı motive eder maçı kazanırlar

Galatasaray şampiyon olalı haftalar oluyor buradan dönmez.

Beşiktaş her nedense Kasımpaşa'ya yeniliyor gibi ikinci yarıda bir şey yapamazlarsa kaybedecekler gibi.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı