Şampiyonlar Ligi'nde Kura Çekimi Bugün

Türk takımları eskiden çoğu Avrupa takımı gibi kaliteli kadrolar kurabiliyordu, çünkü gelirler oldukça yüksekti. Şimdi ise Avrupa futbolu aldı başını gitti ve Türk kulüpleri ekonomik açıdan kötü durumda olduğu için sağlam kadrolar kuramadı. Bugün büyük transfer olarak alınan adamları Avrupa kulüpleri (istisnalar hariç) yedek bile oturtmaz. Kadro kalite farkı bu kadar açılmışken hiçbir Türk takımına Avrupa'da şans veremiyorum ne yazık ki. Yine de haksız çıkarım umarım.

Kesinlikle haklısınız hocam benim Beşiktaşlı olarak umut gördüğüm tek takım fener.

Kesinlikle haklısınız hocam benim Beşiktaşlı olarak umut gördüğüm tek takım fener.

Ben hem Galatasaray hem Fenerbahçe'den umutluyum. Galatasaray Avrupa'ya düşer yüksek ihtimalle, oturmuş bir kadro, takım oyunu ve Okan Hoca'nın düzgün planlaması ile en azından çeyrek final görebileceğini düşünüyorum. Fenerbahçe'nin kadrosu gayet iyi durumda. Yeni gelen oyuncular 40 yıllık Fenerli gibi oynuyor ve takım uyumu gayet iyi. Konferans ligi için gayet iyi durumdalar yani. Gruplardan rahatça çıkıp zor da olsa yarı final görebileceklerini düşünüyorum. Tabii erkenden Aston Villa gibi bir takımla eşleşmezlerse.

City-Real-Milan gelir umarım.

Umarım gelmez. Ülke puanı Türk futbolu için çok önemli, puanımız düşük diye stadı bile olmayan takımlarla eleme turu oynuyoruz. Şampiyonumuz bile eleme oynuyor o derece düştük artık. Galatasaray'ın puan alabileceği bir gruba düşmesi iyi olur. (Fenerbahçeliyim)

Ben hem Galatasaray hem Fenerbahçe'den umutluyum. Galatasaray Avrupa'ya düşer yüksek ihtimalle, oturmuş bir kadro, takım oyunu ve okan Hoca'nın düzgün planlaması ile en azından çeyrek final görebileceğini düşünüyorum. Fenerbahçe'nin kadrosu gayet iyi durumda. Yeni gelen oyuncular 40 yıllık fenerli gibi oynuyor ve takım uyumu gayet iyi. Konferans ligi için gayet iyi durumdalar yani. Gruplardan rahatça çıkıp zor da olsa yarı final görebileceklerini düşünüyorum. Tabii erkenden aston villa gibi bir takımla eşleşmezlerse.

Ben alabileceğimiz en yüksek miktar para ile Avrupa'ya düşmemizin en iyi olacağını düşünüyorum daha fazla ilerlemek için en iyisi olur.

Ben hem Galatasaray hem Fenerbahçe'den umutluyum. Galatasaray Avrupa'ya düşer yüksek ihtimalle, oturmuş bir kadro, takım oyunu ve okan Hoca'nın düzgün planlaması ile en azından çeyrek final görebileceğini düşünüyorum. Fenerbahçe'nin kadrosu gayet iyi durumda. Yeni gelen oyuncular 40 yıllık fenerli gibi oynuyor ve takım uyumu gayet iyi. Konferans ligi için gayet iyi durumdalar yani. Gruplardan rahatça çıkıp zor da olsa yarı final görebileceklerini düşünüyorum. Tabii erkenden aston villa gibi bir takımla eşleşmezlerse.

Umarım gelmez. Ülke puanı Türk futbolu için çok önemli, puanımız düşük diye stadı bile olmayan takımlarla eleme turu oynuyoruz. Şampiyonumuz bile eleme oynuyor o derece düştük artık. Galatasaray'ın puan alabileceği bir gruba düşmesi iyi olur. (fenerbahçeliyim)

Hocam ben GS'den ümitli değilim ya oyuncuların bireysel performansları götürüyor. GS başarı istiyorsa Fatih terimi getirmesi gerek.(bence)

Hocam ben GS'den ümitli değilim ya oyuncuların bireysel performansları götürüyor. GS başarı istiyorsa Fatih terimi getirmesi gerek.(bence)

Fatih terim eskilerde kalmış bir oyun yapısına sahip okan buruk Başakşehir ile lepinzg e 3 atmış bir hoca biraz daha takımı oturtursa yeterli olur ama bence SL görmüş kaliteli bir teknik direktör daha iyi olur (lampard olabilir)

Yeni konular

Geri
Yukarı