Şampiyonluğa kimse neden inanmıyor?

ACExACE

Hectopat
Merhaba, FB taraftarı zaten kendinden nefret ediyor gibi bir şey BJK kendi içinde kavga çıkarıyor.
Galatasaray da ise bazı taraftarlar şampiyonluğa inanmıyor. FB anladım BJK da hafi puan kaybı. Sakatlıklar falan diyelim Galatasaray taraftarı neden inanmıyor? Sampiyon Galatasaray olur mu? Sözünü vereme ama taraftar inandıkça her zaman bir ümit olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galatasaraylılar hala averaj hesabı yapıyorlar. Beşiktaş'ın maçı kazanamayacağını düşünüyorum. Eğer Galatasaray da kazanamazsa şampiyon Fenerbahçe olur. Tabii bir puan bile kazanmaması gerek GS ve BJK'nin.

Merhaba, FB taraftarı zaten kendinden nefret ediyor gibi bir şey BJK kendi içinde kavga çıkarıyor.
Galatasaray da ise bazı taraftarlar şampiyonluğa inanmıyor. FB anladım BJK da hafi puan kaybı. Sakatlıklar falan diyelim Galatasaray taraftarı neden inanmıyor? Sampiyon Galatasaray olur mu? Sözünü vereme ama taraftar inandıkça her zaman bir ümit olacaktır.
3 daha fazla fark atması lazım Beşiktaş'ın attığından. Fakat derin Galatasaray devreye girecek büyük ihtimal.

Galatasaraylılar hala averaj hesabı yapıyorlar. Beşiktaş'ın maçı kazanamayacağını düşünüyorum. Eğer Galatasaray da kazanamazsa şampiyon Fenerbahçe olur. Tabii bir puan bile kazanmaması gerek GS ve Fb'nin.

Fb imkiansiz hocam Malatya da aşırı zor belki ev sahibi diye göztepe puan alabilir.

İnanıyoruz ancak gerçekçi olmakta lazım. Göztepe Hatay gibi olursa kötü olur bizim için. O maç için de böyle deniyordu çok sürpriz olmuştu. 2 gol atarsalar bile iş zor. Karagümrük gibi olursa Göztepe orası ayrı. Valla ne olacak kimse bilmiyor. Olsun da bitsin.

Bir Beşiktaş'lı olarak BJK taraftarı kendini karıştırıyor arayı bozmak isteyen taraftarlar var sürekli algı yapılıyor zaten takımımıza yok aboubakar sözleşmesi yok ghezzal kavga etti göztepe yi yenip şampiyon olacağız bu kadar sadece buna inanılması gerek burayada koyu Beşiktaş'lı olan @Azulaa yu bırakıyorum onunda görüşlerini merak ediyorum.

Bir Beşiktaş'lı olarak BJK taraftarı kendini karıştırıyor arayı bozmak isteyen taraftarlar var sürekli algı yapılıyor zaten takımımıza yok aboubakar sözleşmesi yok ghezzal kavga etti göztepe yi yenip şampiyon olacağız bu kadar sadece buna inanılması gerek burayada koyu Beşiktaş'lı olan @Azulaa yu bırakıyorum onunda görüşlerini merak ediyorum.

Hocam sorun da bu BJK kendi mezarını kazıyo aslında Malatya'ya destek olacağına goztepeye psikilojik baskı yap kendi takımını savun.

Aslında puan durumuna şöyle bir bakınca Avantajın hala Beşiktaş'ta olduğu belli.
Son 2 maç puan kaybetse de Şampiyonluktaki en büyük rakibi ile 2li averajı eşit. Genel averajda
Galatasaray-42
Beşiktaş-44
Galatasaray'ın Beşiktaş'ı geçmesi için 3 gol atması lazım. Averajlar eşit olunca atılan gole bakılıyor ve atılan golde Beşiktaş çok üstte.
Benim kendi düşüncem.
Beşiktaş son 2 maçta aşırı panik içerisindeydi.
Zaten rakipleri çok kötü durumdayken,başta Aboubakar Cenk Tosun Oğuzhan Özyakup,Hasic vs vs birsürü sakatlık bir sürü eksik çıktı.
Karagümrük maçında topu ayağında tutan bir Beşiktaş göremedim. Özellikle Nsakala kesinlikle Beşiktaş seviyesinde oyuncu değil. 2 kere ofsaytı bozdu.
Zaten Sergen Hoca da bunun farkında ve Rıdvan'ı 11 başlatacak Göztepe maçında.
Beşiktaş'ı sahada yenemeyenler hep saha dışına çekmeye çalıştı.
Görüntülerde olmayan Necip,Rosier ve Ghezzala ceza verilsin gibi saçmalıklarla algı yaptılar.
Aboubakar para için oynamıyor dediler ki Karagümrük maçında beraberlik golünü bulunca Aboubakar'ın nasıl sevindiğini herkes gördü. Adamın kasında yırtık var ve oynayamıyor. Her neyse.
Ben Beşiktaş'ın göztepe maçını 4-5 farklı bir skorla kazanırsa Şampiyon olacağını düşünüyorum.
Duruma göre 2-3 fark da yetebilir ama Galatasaray Winner bir takım. Adamlar nereden nereye geldi.
Son hafta ipi salmak yerine ipi daha sıkı tutmalıyız diye düşünüyorum.
Stressiz ve Rahat oyun Beşiktaş'ın kilit noktası. İlk yarıda 1-2 gol bulursak 2. yarıda fişi çekeriz diye düşünüyorum.
Çok heyecanlı olacak. Beşiktaş'ın bu sene bu kadar eksik,sakat,transferden yoksun Neciple Dorukhanla buralara geldiğini düşünerek hak ettiğini düşünüyorum. Umarım bu hikaye mutlu sonla bitecek...

Geri
Yukarı