Şampiyonluğa kimse neden inanmıyor?

Aslında puan durumuna şöyle bir bakınca avantajın hala Beşiktaş'ta olduğu belli.
Son 2 maç puan kaybetse de şampiyonluktaki en büyük rakibi ile 2'li averajı eşit. Genel averajda.
Galatasaray-42
Beşiktaş-44
Galatasaray'ın Beşiktaş'ı geçmesi için 3 gol atması lazım. Averajlar eşit olunca atılan gole bakılıyor ve atılan Gold'e Beşiktaş çok üstte.
Benim kendi düşüncem.
Beşiktaş son 2 maçta aşırı panik içerisindeydi.
Zaten rakipleri çok kötü durumdayken, başta aboubakar cenk tosun oğuzhan özyakup, hasic vs. Bir sürü sakatlık bir sürü eksik çıktı.
Karagümrük maçında topu ayağında tutan bir Beşiktaş göremedim. Özellikle nsakala kesinlikle Beşiktaş seviyesinde oyuncu değil. 2 kere ofsaytı bozdu.
Zaten sergen hoca da bunun farkında ve rıdvan'ı 11 başlatacak göztepe maçında.
Beşiktaş'ı sahada yenemeyenler hep saha dışına çekmeye çalıştı.
Görüntülerde olmayan necip, rosier ve ghezzala ceza verilsin gibi saçmalıklarla algı yaptılar.
Aboubakar para için oynamıyor dediler ki karagümrük maçında beraberlik golünü bulunca Aboubakar'ın nasıl sevindiğini herkes gördü. Adamın kasında yırtık var ve oynayamıyor. Her neyse.
Ben Beşiktaş'ın göztepe maçını 4-5 farklı bir skorla kazanırsa şampiyon olacağını düşünüyorum.
Duruma göre 2-3 fark da yetebilir ama Galatasaray winner bir takım. Adamlar nereden nereye geldi.
Son hafta ipi salmak yerine ipi daha sıkı tutmalıyız diye düşünüyorum.
Stressiz ve rahat oyun Beşiktaş'ın kilit noktası. İlk yarıda 1-2 gol bulursak 2. yarıda fişi çekeriz diye düşünüyorum.
Çok heyecanlı olacak. Beşiktaş'ın bu sene bu kadar eksik, sakat, transferden yoksun neciple dorukhanla buralara geldiğini düşünerek hak ettiğini düşünüyorum. Umarım bu hikaye mutlu sonla bitecek...

Eksik tüm takımlarda vardı işte BJK sahaya odaklanmayı Malatya'ya destek mesajları verıyorlar Malatya şerefli onurludur diye biz aksini iddia ettik mi ayrıca futbolcular Malatya'lı ilk11 türkler değil yabancı birininin kötü oynaması Malatya'nin şerefini sorgulayamaz hatay 7 dedi hataydılar rizeliler ne oluyor o zaman açıklama yapmalı BJK.

Eksik tüm takımlarda vardı işte BJK sahaya odaklanmayı Malatya'ya destek mesajları verıyorlar Malatya şerefli onurludur diye biz aksini iddia ettik mi ayrıca futbolcular Malatya'lı ilk11 türkler değil yabancı birininin kötü oynaması Malatya'nin şerefini sorgulayamaz hatay 7 dedi hataydılar rizeliler ne oluyor o zaman açıklama yapmalı BJK.
1620926301161.png
1620926325245.png
1620926347156.png
Dostum kusura bakma da şu yedekler arasında dağlar var.
Nasıl sizde de sakatlık var diyorsun anlamıyorum.
Beşiktaş bu kadroyla buralara geldiyse Ali Rıza Sergen Yalçın'ın başarısıdır.
galatasaray maçında fatih terim kerem halil mostafa alırken Sergen YALÇIN Dorukhan Necip Rıdvan'ı aldı oyuna. Aradaki farkı göremiyor musun hala?
Malatya Gol yemeyen bir takım. Galatasaray ise gol atan bir takım. Heyecanla bekliyorum neler olacak. Beşiktaş 4 5 gol atarsa Galatasaray'ın 7-8 gol atması gerekecek o da neredeyse imkansız. İpler Beşiktaş'ın elinde.

Beşiktaş bu kadroyla buralara geldiyse Ali rıza sergen yalçın'ın başarısıdır.
Galatasaray maçında Fatih terim kerem Halil mostafa alırken sergen yalçın dorukhan necip rıdvan'ı aldı oyuna. Aradaki farkı göremiyor musun hala?

Malatya gol yemeyen bir takım. Galatasaray ise gol atan bir takım. Heyecanla bekliyorum neler olacak. Beşiktaş 4 5 gol atarsa Galatasaray'ın 7-8 gol atması gerekecek o da neredeyse imkansız. İpler Beşiktaş'ın elinde.

Evet yedek kulübesi kötü sayılır ama sorulan ve rıdvanı şahsi olarak futbollarını kötü bulmuyorum.

SPOILER="Beşiktaş'ın yedekleri"]Eki Görüntüle 1022045[/SPOILER]
Beşiktaş bu kadroyla buralara geldiyse Ali Rıza Sergen Yalçın'ın başarısıdır.
galatasaray maçında fatih terim kerem halil mostafa alırken Sergen YALÇIN Dorukhan Necip Rıdvan'ı aldı oyuna. Aradaki farkı göremiyor musun hala?

Malatya Gol yemeyen bir takım. Galatasaray ise gol atan bir takım. Heyecanla bekliyorum neler olacak. Beşiktaş 4 5 gol atarsa Galatasaray'ın 7-8 gol atması gerekecek o da neredeyse imkansız. İpler Beşiktaş'ın elinde.
Beşiktaşın yedek kulübesi kötü evet. Sergen dar kadro kısıtlı kadro diyor doğru. Ancak Lens, Boyd, Güven gibi isimler neden gönderildi? Kendi hatası da var kesinlikle.

Beşiktaşın yedek kulübesi kötü evet. Sergen dar kadro kısıtlı kadro diyor doğru. Ancak Lens, Boyd, Güven gibi isimler neden gönderildi? Kendi hatası da var kesinlikle.
Kendi hatası yok.
Lens karagümrükte 11 bile başlayamıyor. Gönderilmekte %100 haklılar.
Boyd yabancı sınırı yüzünden gönderildi. Mecbur.
Güven gittiği takımda forma bulamıyor bile.
Kısacası kendine hayrı olmayan adamlardan Beşiktaş'a fayda olmaz.

Kendi hatası yok.
Lens karagümrükte 11 bile başlayamıyor. Gönderilmekte %100 haklılar.
Boyd yabancı sınırı yüzünden gönderildi. Mecbur.
Güven gittiği takımda forma bulamıyor bile.
Kısacası kendine hayrı olmayan adamlardan Beşiktaş'a fayda olmaz.

Dostum dediğin şey bence şu.
Merhaba tecrübeniz var mı?
Yok.
Yürü git o zaman.
Boyd un kapasitesi var kullanamiyorsa BJK suçu.

Geri
Yukarı