Şampiyonu farklı bir karidorda oynamak ban sebebi mi?

FT32566

Hectopat
Örnek olarak Lux mid ve destek karakteri bu karakteri üst koridorda oynasam bu yasak mı?

Toplane Lux yapmayacağım.
Olaf ile oynuyorum üst koridorda ama, bazen orman karakterleri ile orman dışı bir yerde oynadığım oluyor.
Normalde dert etmeden oynarım ama arkadaşım 5 kişi raporlarsa ban yendiğini söyledi.
Ve ayrıca Yuumi oynarken genelde 6. seviyeden sonra jg ile geziyorum hep ADC'yi salıp.

Hayır ban sebebi değil. Feedlemediğin ve trollemediğin sürece tabi. Kendim sürekli öyle şeyler oynuyorum. Support Ornn, Top rakan vb.

Örnek olarak Lux mid ve destek karakteri bu karakteri üst koridorda oynasam bu yasak mı?

Toplane Lux yapmayacağım.
Olaf ile oynuyorum üst koridorda ama, bazen orman karakterleri ile orman dışı bir yerde oynadığım oluyor.
Normalde dert etmeden oynarım ama arkadaşım 5 kişi raporlarsa ban yendiğini söyledi.
Ve ayrıca Yuumi oynarken genelde 6. seviyeden sonra jg ile geziyorum hep ADC'yi salıp.

Bir karakteri farklı yerde oynamak ban sebebi değil sana verilen lane dışında oynaman ban sebebi olabiliyor sadece ama daha önce bundan ban yiyeni görmedim.

Feedlemez ya da trollemezseniz hiç bir şey olmaz. Hatta farklı bir rolde, farklı bir karakteri iyi oynayınca ustalık skoru bile verebilir. Eskiden Talon, Zed Jungle mı vardı ? Birileri yaptı, oldu.

Zed jungle pasifi bir değil can eşiğinden sonraki her vuruşta tetiklediği için oldu.
Örnek amaçlı vermiştim Zed main'im pasifini biliyorum, fakat yeni gelen bir pasif değil o. Mid'de oynandığı zamanlar da vardı. Zaten anlatmak istediğim Zed'in neyden dolayı Jungle oynandığı değil birilerinin deneyip olumlu sonuç vermesiydi.

Geri
Yukarı