Şampuan Önerisi

Yumuşaktan kastım hani nasıl diyeyim o yağlı saç ele geldiğinde dokununca bir şey yaparsın öylece kalır ya ondan öyle dedim. O şampuanı kullanırken saçlarımın şekil alması kolaydı :). Bence al kullan bitir eğer ki şekil almıyorsa saçların saç kurutma makinesiyle azcık bir hava tut tarakla da güzelce tara istediğin şekli rahatlıkla alır.

Yumuşaktan kastım hani nasıl diyeyim o yağlı saç ele geldiğinde dokununca bir şey yaparsın öylece kalır ya ondan öyle dedim. O şampuanı kullanırken saçlarımın şekil alması kolaydı :). Bence al kullan bitir eğer ki şekil almıyorsa saçların saç kurutma makinesiyle azcık bir hava tut tarakla da güzelce tara istediğin şekli rahatlıkla alır.
Şekil alıyor o taktikle , fakat bir kaç dakika sonra iniyor aşağıya saç. :) İstediğim şekli veremiyorum o yüzden . Yumuşak olduğu için düzgün durmuyor hiçbir şekilde. :) Ama deneyeceğim önerdiğin şampuanı , teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı