Çözüldü Samsung Browser'daki Yandex Zen Almanca oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

397448

Hectopat
Makaleler
1
Selam! Samsung browser kullanıyorum (tabletimde) ve aşağı kaydırınca Yandex zen çıkıyor. Yandex Zen'de normalde Türkçe ve Türkiye gündeminden olan haberler, Technopat'taki bazı konular vs. çıkıyordu. Az önce girdim Almanca ve Almanya gündeminden şeyler çıkıyor. Chrome'da da aynı sorun var. Reklamlar Almanca. Almanya'ya hiç gitmedim. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ön belleği temizledim olmadı.

Çözüm
Çözdüm !

Ayarlardan önbelleği temizledikten sonra belki bazılarınızda işe yarayabilir.
Fakat esas çözüm tüm verileri sıfırlamakta. Browser verilerinizi yedekledikten sonra :

Ayarlar > Uygulama Yöneticisi > "Browser İsimi" > Depolama > Veriyi Sil

işlemlerini uygularsanız bu sorunu çözebilirsiniz.
Selam! Samsung browser kullanıyorum (tabletimde) ve aşağı kaydırınca Yandex zen çıkıyor. Yandex Zen'de normalde Türkçe ve Türkiye gündeminden olan haberler, Technopat'taki bazı konular vs. çıkıyordu. Az önce girdim Almanca ve Almanya gündeminden şeyler çıkıyor. Chrome'da da aynı sorun var. Reklamlar Almanca. Almanya'ya hiç gitmedim. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ön belleği temizledim olmadı.
CloudFlare DNS kullanıyor olabilir misiniz.

Çözdüm !

Ayarlardan önbelleği temizledikten sonra belki bazılarınızda işe yarayabilir.
Fakat esas çözüm tüm verileri sıfırlamakta. Browser verilerinizi yedekledikten sonra :

Ayarlar > Uygulama Yöneticisi > "Browser İsimi" > Depolama > Veriyi Sil

işlemlerini uygularsanız bu sorunu çözebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı