Yandex disk 200 GB Oldu

Alma hızım ben üyelik ile girince bazen 1000Kb/s ile iniyor. Eğer üyelikle girmeden indirir isem fix 750Kb/s . Birde bunları 54Mbps Wi-Fi ağı ile yapıyorum :D Geçen torrentte 3.2 MB/s gördüm :D I :kalp: Superonline :)

Aynen benimki suan 211 gb oldu. 11 vardı 200 daha verdi. Haha 2 gün oldu vereli geri almaz herhalde.:D

- - - Güncellendi - - -

İnternet hızın ne kadarsa. O kadar hızla alıyorsun. Ben 8lik adsl kullanıyordum. Bazen 950 oluyo bazen 870 falan.

242.0 GBalanda 218.32 GB boş ehehehee :)

De acaba süresi ne kadar? Yani fotoğrafları falan atsak ama ilerde silinir mi? Ya da en iyisi oraya da atmak ve de HDD ye kopyasını atmak :)

- - - Güncellendi - - -

Alma hızım ben üyelik ile girince bazen 1000Kb/s ile iniyor. Eğer üyelikle girmeden indirir isem fix 750Kb/s . Birde bunları 54Mbps Wi-Fi ağı ile yapıyorum :D Geçen torrentte 3.2 MB/s gördüm :D I :kalp: Superonline :)

SÜperonline? Aynen izmirde 25 MB tarifede torrent 3.700 KB ı görüyor ve yandex de var artık paylaşımlarımı oradan yapıyorum gerekli olursa :) Ama bunun süresi ne kadar acaba? Bİrşeyleri yedeklediğimiz zaman ( mesela 100 GB yedekledik ) ilerde alanı tekrar düşürürlerse ne yapacağız?

Sonunda ben de 208Gb'ı kaptım. Gözüm kalmıştı zaten, sizi gördükçe yiyodum kendi kendimi.

Nasıl yaptım? Yeni hesap açtım, Yandex masaüstü uygulamasını indirip kurdum, bir kaç küçük fuzuli dosya upload ettim. Bu sırada ilk 6Gb olan kota otomatik 8Gb oldu. Hesabı 29 Kasım'da açtım. Özür mesajı 4 Aralık'da geldi ve otomatik toplam 208Gb oldu.

Acele edin deneyin, şans size de güler :)

32 GB istersen ve android veya ios telefon varsa uygulamayı kur ve oradan wi-fi ile otomatik resim yükleme ver 32 GB da artsın toplamda 240 Gb olsun :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı