Samsun Galaxy Watch 4 ve Note 8 Pro eşleşmiyor

Mzffer998

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzunca bir süredir Galaxy Watch 3 kullanıyordum. Cuma günü satıp Watch 4 serisine geçtim. Dün saat geldi. Hemen açtım kurulum eşleşme rahat bir şekilde yaptım kullanıyordum. Kurulumdan sonra 850 MB bir güncellemesi varmış onu da yaptım. Telefonum Xiaomi Redmi Note 8 Pro bu arada. Bugün kullanırken hava durumunda konum almama hatasıyla karşılaşınca Samsung destek ekibiyle görüştüm. Kurulum sırasında senkronizasyon hatası olmuş olabilir saati sıfırlayın diye talimat verildi. Ben de saati sıfırladım telefondaki uygulamaları sildim baştan geri yükledim. Ama bir daha telefona bağlayamadım saati. Galaxy Wearable uygulamasını açıyorum saati görüyor eşleşme kodunu da gönderiyor ama sonrasında hiçbir şey olmuyor. Samsung A7 telefona bağlamayı denedim ve bağlandı sorunsuz. Bu yapmış olduğum güncellemeyle Xiaomi desteğini mi kestiler bunlar? Aynı seri saati kullanıp bu sorunu yaşayan var mı? Çözümü var mı? Saati kullanamıyorum.

Hard reset attım en sürümü yüklemiyor ki güncel sürümle açılıyor. Bizzat şimdi kontrol ettim güncelleme var mı diye güncelleme yok. Eski sürüme düşme şansımız var mı?

Yok maalesef hocam ne yaptıysam çözemedim bağlanmadı. Kaç defa sıfırladım hatırlamıyorum bile Bluetooth da görüyor ama yok bir şey engel oluyordu. En son değiştirme niyetim vardı ve telefonumu Samsung markasıyla değiştirdim. Sorunsuz bir şekilde bağlanıp kullanabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı