Samsung 1 TB SSD ve ASUS TUF A15 için uyumlu mu?

Deepy0

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da görebileceğiniz üzere, birazan aşağıya hem laptopun linkini hem de SSD linkini bırakacağım. Bu laptopa bu SSD uyumlu mudur?

Başlıkta da görebileceğiniz üzere, birazan aşağıya hem laptopun linkini hem de SSD linkini bırakacağım. Bu laptopa bu SSD uyumlu mudur?

Uyumludur.

Uyumlu. 2TB'ye kadar takabilirsin. Kapağı açtığında sol tarafta boş yuvayı direkt göreceksin önünde. Açmışken sana Ram upgrade yapmanı da öneririm. Fabrika çıkışlı single channel ram çıkıyor. Dual Channel yap. Mevcut ram'i çıkarıp Micron'un 2 adet ram'ini takarsan daha iyi çalışır.

Uyumlu. 2TB'ye kadar takabilirsin. Kapağı açtığında sol tarafta boş yuvayı direkt göreceksin önünde. Açmışken sana RAM upgrade yapmanı da öneririm. Fabrika çıkışlı Single channel RAM çıkıyor. Dual channel yap. Mevcut RAM'i çıkarıp Micron'un 2 adet RAM'ini takarsan daha iyi çalışır.

Hocam, 2x16 GB RAM takmayı planlıyorum. Beni uzun süre idare edebilecek 32 GB RAM'e ihtiyacım var. Eğer bulabilirseniz bana link atabilir misiniz?

Ben de Asus ROG Strix G15 (RTX 3060-Ryzen 7 6800H) var. O laptopumu da satacağım. Bu ram'leri almıştım ona. İçinden çıkan mevcut Samsung Ramler ile aynı özelliğe sahip. Sorunsuz çalışıyor. İkili kit alırsan mavi ekran yemezsin. Ama Samsung Ram ile ve Crucial Ram olunca mavi ekran yeme olasılığın artıyor.

Ben de ASUS ROG STRIX G15 (RTX 3060-Ryzen 7 6800H) var. O laptopumu da satacağım. Bu RAM'leri almıştım ona. İçinden çıkan mevcut Samsung RAM'ler ile aynı özelliğe sahip. Sorunsuz çalışıyor. İkili kit alırsan mavi ekran yemezsin. Ama Samsung RAM ile ve Crucial RAM olunca mavi ekran yeme olasılığın artıyor.

Hocam, bu markayı pek duymadım da uzun süre idare edebilecek kaliteli bir marka mı?

Geri
Yukarı