Samsung 1TB 980 Pro biçimlendirmeden format atılır mı?

Teşekkürler sağolun.

Evet, biçimlendirmen daha temiz olur ama bilgilerinin silinmesini istemiyorsan tabii ki biçimlendirme istersen. Eğer SSD'yi yeni aldıysan zaten içerisinde bir şey olmadığı için biçimlendirmeye de gerek yok bence.
Evet yeni aldım. 2000 lira bütçem vardı. Vatan'da 3600'dü sanırım. Amazon'dan 2000 liraya sipariş ettim.

Evet yeni aldım. 2000 lira bütçem vardı. Vatan'da 3600'dü sanırım. Amazon'dan 2000 liraya sipariş ettim.

Biçimlendirme seçeneği çıkmayabilir içerisinde bir şey olmadığı için. Biçimlendirme seçeneği çıkarsa ne olur ne olmaz gene de biçimlendir, zaten kaybedeceğin bir şey yok. Ben böyle yapardım.

Biçimlendirme seçeneği çıkmayabilir içerisinde bir şey olmadığı için. Biçimlendirme seçeneği çıkarsa ne olur ne olmaz gene de biçimlendir, zaten kaybedeceğin bir şey yok. Ben böyle yapardım.
Peki biçimlendiremiyorsak nasıl olacak? :D Benim pc'de şuan nvme ssd var yine; anakartta da sadece 1 giriş var nvme ssd olarak, o da haliyle şuan dolu. Sata ssd de yok elimde. Yani 980 pro'yu taktığımda giriş dolmuş oluyor malesef. Bir sıkıntı olur mu?

Peki biçimlendiremiyorsak nasıl olacak? :D benim PC'de şu an NVMe SSD var yine; anakartta da sadece 1 giriş var NVMe SSD olarak, o da haliyle şu an dolu. SATA SSD de yok elimde. Yani 980 Pro'yu taktığımda giriş dolmuş oluyor maalesef. Bir sıkıntı olur mu?

CMD üzerinden kod yazınca biçimlendiriliyordu.

Hocam demek istediğim 980 Pro'yu taktığımda sadece SSD olarak o takılı olmuş olacak PC'de. Başka bir SSD olmayacak. Sıkıntı olur mu yani?

Sıkıntı olmaz ama ona Windows kurman lazım sen onu takınca boot edecek disk olmayacak tek bir disk olduğundan ve içerisinde işletim sistemi olmadığından dolayı.

Sıkıntı olmaz ama ona Windows kurman lazım sen onu takınca boot edecek disk olmayacak tek bir disk olduğundan ve içerisinde işletim sistemi olmadığından dolayı.
Teşekkür ederim ilginizden dolayı. Zaten takar takmaz format atacağım. Atamaz mıyım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı