Satılık/Takas Samsung 22” monitör 800 TL

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  

Merhaba iyi Sosyaller arkadaşlar. Elimde bu monitör var hiçbir sorunu yok model kodu linkte bulunmakta. 165 Hz monitör alana kadar kullanıyordum. Şu an da nakite çevirmek için satıyorum. İstanbul içi istediğiniz gibi deneyip alabilirsiniz. Fiyatım 800 TL.

Discord dunmaglass.

Merhaba iyi sosyaller arkadaşlar. Elimde bu monitör var hiçbir sorunu yok model kodu linkte bulunmakta. 165 Hz monitör alana kadar kullanıyordum. Şu an da nakite çevirmek için satıyorum. İstanbul içi istediğiniz gibi deneyip alabilirsiniz. Fiyatım 800 TL.

Discord dunmaglass.

@Thearlk146 @cumali_032 hocam fiyat için mi öyle bir emoji attınız? Fiyat yorumlarına açığım piyasa bilgisine sahip olmadığım bir ürün. Fikir verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Merhaba iyi Sosyaller arkadaşlar. Elimde bu monitör var hiçbir sorunu yok model kodu linkte bulunmakta. 165 Hz monitör alana kadar kullanıyordum. Şu an da nakite çevirmek için satıyorum. İstanbul içi istediğiniz gibi deneyip alabilirsiniz. Fiyatım 800 TL.

Discord dunmaglass.

@Thearlk146 @cumali_032 hocam fiyat için mi öyle bir emoji attınız? Fiyat yorumlarına açığım piyasa bilgisine sahip olmadığım bir ürün. Fikir verirseniz sevinirim.
Valla bilmiyorum, bir garip geldi. O yüzden düşündürücü ifadesi attım.

Hocam flicker veya herhangi bir sorunu var mı görüntüde.

Monitör arayışıyındayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı