Satılık Samsung 250GB 860 EVO M.2 SATA

Bu ürünü 29 Ağustosta Vatan Bilgisayar'dan aldım, satmam sebebim ürünün yetersiz kapasiteye sahip olması. Ürünün 2 yıl garantisi mevcut faturasıyla beraber verilecektir. Dilerseniz ürünü Vatan bilgisayardan üzerinize yapabilirim.

Eki Görüntüle 658173

337 TL gibi bir fiyata almıştım şu an neden bilmiyorum ama uçup gitmiş fiyatı.
Benim satacağım fiyat 300 TL. İstanbul içi elden satılıktır, kargo yapılır ücret tarafınıza yansıtılır.

Eki Görüntüle 658179
Dostum bu linke bakıp bir değerlendirme yap=Samsung 250GB 860 EVO M.2 SATA (Okuma 550MB / Yazma 520MB) SSD fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Verdiğin fiyat biraz saçma lıcak isan 40 tl daha ekleyip 0 alır haksız mıyım??

Aha, hemen alayım, vatanda 342₺ miş.
372 yazıyor sen bilirsin ama :D

Dostum serbest piyasa istediği fiyata satabilir, sizin tercihiniz alıp almamak. :)
İstediği fiyata satamaz satışa koyabilir fiyat uygun ise karşı tarafla anlaşılıp alınır eğer dediği gibi 500 TL gibi bir fiyatı olsaydı 300 TL ye alırdım şahsen ama 342 TL fiyatını görünce vazgeçtim.
Bu ürünü 29 Ağustosta Vatan Bilgisayar'dan aldım, satmam sebebim ürünün yetersiz kapasiteye sahip olması. Ürünün 2 yıl garantisi mevcut faturasıyla beraber verilecektir. Dilerseniz ürünü Vatan bilgisayardan üzerinize yapabilirim.

Eki Görüntüle 658173

337 TL gibi bir fiyata almıştım şu an neden bilmiyorum ama uçup gitmiş fiyatı.
Benim satacağım fiyat 300 TL. İstanbul içi elden satılıktır, kargo yapılır ücret tarafınıza yansıtılır.

Eki Görüntüle 658179
Dostum cevap vermiyorsun ama biraz daha fiyatı düşürürsen almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Almak istemeyenler icin yukarda Technopat logosu var ona basip anasayfaya defolabilir, bos mesaj yazmayin.
Ürünün yetersiz kapasiteye sahip olduğunu düşünüyorsanız neden aldınız?

Sanane birader?
İstediği fiyata satamaz satışa koyabilir.

Birader zaten hemen satma gibi bir kafada degilim oylesine bir ilan gibi dusun. Alan alir almayan anasayfaya.

Geri
Yukarı