SAMSUNG 250GB 860 EVO vs. KIOXIA EXCERIA 480GB

TheMentalist1

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi söyleki kesinlikle, ama kesinlikle yani :) 860 Evo almalısın.
Ve emin ol birkaç ay sonra keşke 500GB alsaydım diyeceksin.
Windows işi ise biraz karışık, Windows CD'si varsa direk SSD'ye kurabilirsin herhalde ama yoksa Windows'u kurmak için internetten sürücüyü flashbelleğe yükleyip kuracaksın biraz karmaşıktır. Eski Key'ini biliyor musun bilmiyorsan Key alman gerekebilir.

Ve emin ol birkaç ay sonra keşke 500gb alsaydım diyeceksin.
Kendim için alsaydım 500 GB alırdım fakat kardeşimin laptopu için alıyorum ve çok fazla bilgisayar kullanmıyor. Windows 10 yavaş çalıştığı için SSD takmayı planlıyorum aslında. Şimdi baktık, 100 GB depolama bile yapmamış şimdiye kadar.

Ve emin ol birkaç ay sonra keşke 500GB alsaydım diyeceksin.
Windows işi ise biraz karışık, Windows CD'si varsa direk SSD'ye kurabilirsin herhalde ama yoksa Windows'u kurmak için internetten sürücüyü flashbelleğe yükleyip kuracaksın biraz karmaşıktır. Eski Key'ini biliyor musun bilmiyorsan Key alman gerekebilir.
1. Karmaşık değil bir sürü yöntemi var.
2. Anahtar ne alaka zaten otomatik olarak kabul ediyor. Anakart ile özdeşik oluyor genelde. Yeni anahtara ihtiyaç duymayacak. Ayrıca anahtarı format atmadan önce de görebilir.

1. Karmaşık değil bir sürü yöntemi var.
2. Anahtar ne alaka zaten otomatik olarak kabul ediyor. Anakart ile özdeşik oluyor genelde. Yeni anahtara ihtiyaç duymayacak. Ayrıca anahtarı format atmadan önce de görebilir.

Nasıl karmaşık değil ya, ben ayrıca "biraz karmaşık" dedim, o kadar kolay olduğunu düşünüyorsan büyük ihtimal 10 yaşında falan format atıyordun sen.
Key'in anakarta gömülü olduğuna nasıl bu kadar eminsin?

Geri
Yukarı