Samsung 25W adaptör 10W'a kadar düşüyor

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Öncelikle merhaba. Geçen sene Vatan Bilgisayar'dan S22, 25W Samsung şarj aleti aldım. 1 haftadır orijinal kablosu sıkıntı çıkarıyordu. Ben de Mcdodo 100W destekli göstergeli kablo aldım.

Şarj göstermesine pd aktif fakat %17 ile şarja taktığımda 20W ile başladı şu an şarj %37, 20-15-10W ile şarj oluyor. Ayarlar kısmında "süper hızlı şarj" ibaresi bulunuyor ve oyunlarda pd duraklama vb. kullanabiliyorum. Ama 25W sabit şarj olmuyor. Bu durum normal mi?

Süper hızlı şarj özelliğini kapatıp açınca anlık olarak 25W oluyor sonra düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gayet normal bir durum diye biliyorum. Süper hızlı şarj en başlarda hızlıca bi yere kadar şarj edip git gide yavaşlar hızınız. Batarya sağlığı için olması gerekende budur zaten. Hepsi için geçerli bir durum bu. Batarya sağlığı için şarj yüzdeniz yükseldikçe yavaşlıyor.

Bu gayet normal bir durum diye biliyorum. Süper hızlı şarj en başlarda hızlıca bi yere kadar şarj edip git gide yavaşlar hızınız. Batarya sağlığı için olması gerekende budur zaten. Hepsi için geçerli bir durum bu. Batarya sağlığı için şarj yüzdeniz yükseldikçe yavaşlıyor.
Onu biliyorum da hocam %17'deyken olmaması düşündürdü.
1 saatte doluyor mu pil 100'e kadar? Normalde 15'ten 100'e 1 saat 15 dk falan Max sürüyor watt ı boş ver önemli olan süre. Watt ile telefon ilgilenir.
Yaklaşık o civarlarda tamamdır hocam. Meraktan sordum.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı