Samsung 27" CJG50 alınmalı mı?

Kerem Ayaz

Kilopat
Daha fazla  
Monitörü çok araştırdım fakat kesin bir yorum bulamadım. Tek eksisi 4ms olması ve Freesync olmaması galiba ancak ben ne 1ms'le 5ms'in farkını anlayabiliyorum ne de Freesync özelliğini kullanıyorum. Yani bunlar benim için önemli değil. Başka bir eksi yanı var mıdır? Almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Felaket güzel duruyor bilmiyorum ama :) 27 inch, 2k, 144hz, 4 ms, VA panel, çerçeve dizaynı güzel gözüküyor, üstüne kavisli ekran ve tabi Samsung.

144 hz için freesync olmaması çok sıkıntı olmaz diyenler var ama emin değilim o konuda. Yani sanki bu monitörü alsak çok uzun yıllar götürecek gibi özelliklere sahip görünüyor.

Sadece Vatanda şu yorum biraz kuşku uyandırıyor.

Ölü piksel sorunu
Monitörü mağazadan satın aldım alır almaz parlak piksel çıktı geri değiştirmeye gittim ve değiştirdim ama bu seferde ölü piksel çıkınca yeniden bi ürün daha denedik ve ondada aynı sorun mağazadaki çalışanlara ve yönetime hiçbi sıkıntı çıkarmadığı için teşekkür ederim ama 3 ayrı monitörün sorunlu çıkması bu modelden vazgeçirdi fiyat ve performans bakımından tercih etmiştim çok zarif şık bi monitör keşke kullanabilseydim mecbur iade edip baska model tercih ettim ama tercihim vatan bilgisayar herkes bu kadar ilgilenmez.

Monitörü geçen haftalarda satın aldım, direkt vatan bilgisayarda ölü piksel testini yaptık bir sorun çıkmadı. Freesync ve 1ms gibi özelliklerini gözümle ayırt edemediğim için ihtiyaçta duymadım, bu monitör benim için biçilmiş kaftan, iyi ki almışım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı