Samsung 27" CRG50 nasıldır?

BurakDuman973

Centipat
Hocam ayak konusunda şüphe oluştu. Monitörü çok beğendim. İmkanınız varsa fotoğraf atar mısınz bir kaç tane rica etsem?
IMG_20200818_104533.jpg
images-1.jpeg

Ayak masaya sabitleniyor çevirmeli bir kısmı var. Şuan için daha detaylı fotoğraf atamam. Bunları da galeriden buldum şehir dışındayım. Buradan detaylıca bakın

Çok beğendim ama bu kadar çıkamam galiba. Çıkarsam bunu çıkamaz isem XG2705 alacağım sanırsam.

Bu monitör nasıldır? MPRT denilen şey nedir? Teşekkürler.

" Moving Picture Response Time " bir bakıma gecikme süresi. Ekrana iletilen pixellerin ekrana yansıtılma hızı 5 ile 1 arası makul değerlerdir

Model gayet güzel, peki neden Vatan?

@mirsady bir şey sormak istiyorum. Babam'a laptop alacağım sürpriz olarak. Düşündüğüm bir monster modeli var işlemcisi 10875H. Şu anda 7700HQ kullanıyor ve çok ısınıyor. 10875H de 7700HQ'da olduğu gibi bir ısınma sorunu var mı? Boşta ve yükte durumu nedir? Teşekkürler.

@mirsady bir şey sormak istiyorum. Babam'a laptop alacağım sürpriz olarak. Düşündüğüm bir Monster modeli var işlemcisi 10875H. Şu anda 7700HQ kullanıyor ve çok ısınıyor. 10875H'de 7700HQ'da olduğu gibi bir ısınma sorunu var mı? Boşta ve yükte durumu nedir? Teşekkürler.

Aslında yok ama kullandığım model ince bir yapıya sahip haliyle fan kısımları da çok büyük değil. Boşta 40-45 yük altında ise maks 82 gördüm. Bir laptop için gayet iyi gönül rahatlığı ile alın. Full magnezyum kasaya sahip, logosu olmasa MSI kalitesinde bir cihaz model

Bende 32 GB RAM ve 1TB SSD olan hali var

Geri
Yukarı