SAMSUNG 27" LC27FG73FQMXUF Oyun İçin Alınır mı?

SAMSUNG 23,5" LC24FG73FQMXUF 1Ms (MPRT) 144HZ Full HD Curved Gaming Monitör

• Al

• Alma

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Fsynoix

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Kartım GTX 1050Ti. Monitör FreeSync benim ekran kartım Nvidia. İkisi bir birini destekliyor mu? Yoksa illa ki G-SYNC monitör veya AMD ekran kartı mı almam gerek? Sizce monitör fiyatı uygun mu? En fazla 2.000TL'ye daha kaliteli monitör önerileriniz varsa aşağıya yazın lütfen. :)

Not: Linkteki ve oylama yerindeki monitör yanlış. Çıkan monitörün 27'' versiyonundan bahsediyorum.

Son düzenleme:
144 FPS yukarısında bir FPS aldığınızda yırtılmalar oluşabilir. Bunun için G-Sync monitör almanızı öneriyorum.

144 Hz olunca zaten 144 FPS'den sonra bir fark olmayacak ki? Yani maksimum 144 FPS'e sabitleyerek oynıyacağım. O zaman sorun çıkmaz heralde?

Maalesef ki yine yırtılmalar az çok oluyor. Bizzat denedim. Eğer durum dediğiniz gibi olsaydı FreeSync eklemezlerdi herkes 144 FPS sabitleyip yırtılma olmadan kullanırdı ama ne yazık ki durum öyle değil.

Şuan ki kullandığım monitör Philips 223V5LSB2/62 21.5" hiç bir Sync teknolojisi yok. Yırtılmalar muhtemelen daha çok olması lazım, öyle değil mi? Oluyorsa hiç farketmedim. Yani benim için çok şey değiştirmeyecek öyle ise. Hem Samsung'un kullandığı ekran AOC'tan daha kaliteli değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı