SAMSUNG 27" LS27AG320NUXUF vs AOC 27 27G2U

Daha mantıklısı bu derseniz bunu da değerlendirebilirim.

Yarın mağazaya gidip bakmayı düşünüyorum LG ya da AOC ikisi arasında bir tercih yapabilirim AOC'u kuzenimden denemelik aldım renkler biraz göz yorucu geldi bana LG de daha net daha sağlıklıysa onu tercih edebilirim.

LG monitör renk kalitesi işini iyi beceriyor gözü yormuyor, hoş ve sade. Yarın 2'sini de deneyin varsa başka markaları da deneyin. En hoşunuza gideni alın, deneyerek almanız iyi olur.

LG monitör renk kalitesi işini iyi beceriyor gözü yormuyor, hoş ve sade. Yarın 2'sini de deneyin varsa başka markaları da deneyin. En hoşunuza gideni alın, deneyerek almanız iyi olur.
Samsung farklı bi mağazada olduğu için fikir almak istedim 165hz mantıklı olur diye düşündüm ama bilen birilerinden fikir almak istedim yarın gidip LG yada AOC alıcam gibi

Samsung farklı bir mağazada olduğu için fikir almak istedim 165Hz mantıklı olur diye düşündüm ama bilen birilerinden fikir almak istedim yarın gidip LG ya da AOC alacağım gibi.

144 ile 240 arasında bile 75 ile 144 arasındaki kadar fark olmadığı söylenir. 165 yerine 144 alırsanız pişman olmazsınız hocam merak etmeyin. Ayrıca G3 VA panel AOC ve LG IPS.

144 ile 240 arasında bile 75 ile 144 arasındaki kadar fark olmadığı söylenir. 165 yerine 144 alırsanız pişman olmazsınız hocam merak etmeyin. Ayrıca G3 VA panel AOC ve LG IPS.
Ben kendi tecrübeme göre 144 ile 165 arasında çok fark hissedemiyorum.

AOC ile benzer monitörler, G27F gerçek 8-Bit. Satıcısı Amazon olduğundan beğenmeme yada ölü piksel durumunda kolayca iade/değişim yapabilirsiniz.

Samsung'u baştan eleyin derim. Ghosting sorunlu model.

Mağazada bu modelde mevcutmuş 3 model arasında bir tercih yapıcam galiba

Nasıl bi sorun yaşayabilirim ki
İtopya'dan aldığınızda olü piksel çıkması durumunda veya başka bir sorun yaşadığınızda iade edebilmek için servisin onayı gerekiyor. Serviste 5 ölü piksel altına garanti vermiyor, kargoyla gidiyor geri geliyor vs uzuyor süreç.

Amazon'da sadece iade etmek istiyorum demeniz yetiyor. Servisle muhattap olmuyorsunuz.

İtopya'dan aldığınızda olü piksel çıkması durumunda veya başka bir sorun yaşadığınızda iade edebilmek için servisin onayı gerekiyor. Serviste 5 ölü piksel altına garanti vermiyor, kargoyla gidiyor geri geliyor vs uzuyor süreç.

Amazon'da sadece iade etmek istiyorum demeniz yetiyor. Servisle muhattap olmuyorsunuz.
İtopyanın müşteri hizmetleri pişmanlıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı