Samsung 3200 MHz RAM ile Kingston 3200MHz RAM uyumlu mudur?

Geçen Crucial Ballistix RAM aldım, içinden çıkan kağıtta aynı marka-model bile alsanız birlikte çalışırken sıkıntı çıkabilir bunun garantisini veremeyiz birlikte kullanacaksanız kit alın yazıyordu(kağıdı bulamadım metinden aklımda kalanları yazdım). Yani bırak Kingston Samsung'u ikisi de Samsung bile olsa sıkıntı çıkma ihtimali var.

Kingston'un gerilimi 1.2v, peki Samsung'un değeri nedir? Ve arkadaşın dediği gibi markasına varana kadar aynı olması her zaman avantajdır.

Birebir aynı modeli yoktu o yüzden buna baktın.

CPU zden baktım ama bulamadım o kısmı.

RAM'i çıkarıp üzerinde etiketten öğrenmek daha sağlıklı ama CPU-Z'den ögrenilen numarası ile marka model şeklinde netten bakılıp gerilim değeri öğrenilebilir. Farklı marka alacaksanız, daha doğrusu ne olursa olsun tüm değerlerinin aynı olmasına dikkat edin.

Tamamdır teşekkür ederim
RAM'i çıkarıp üzerinde etiketten öğrenmek daha sağlıklı ama CPU-Z'den ögrenilen numarası ile marka model şeklinde netten bakılıp gerilim değeri öğrenilebilir. Farklı marka alacaksanız, daha doğrusu ne olursa olsun tüm değerlerinin aynı olmasına dikkat edin.
Kingston'un gerilimi 1.2v, peki Samsung'un değeri nedir? Ve arkadaşın dediği gibi markasına varana kadar aynı olması her zaman avantajdır.
şimdi baktım benim mhz değerim cl değerim voltajım hepsi aynı bu değerlerle sıkıntı çıkarmazsa ilerleyen zamanlarda bu ramin aynısını alıp samsungu satabilirim belki

Son düzenleme:

Geri
Yukarı