Samsung 500 GB 870 EVO Fiyatına Değer mi?

Clix00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 500 GB bir SSD ihtiyacım var. Samsung EVO 870 nasıl sizce? Fiyatına deger mi? İleride sıkıntı çıkarsın istemiyorum. Bayağı götürsün beni. 5 yıl garanti veriyormuş Samsung galiba. Sizce bu SSD nasıl? Daha iyisi var Samsung modellerinde.

Arkadaşlar zaten 128 gb xpg bir m2 ssd var bende windows kurulu bu yukarıdaki ssd yerine wd yada seagete bir 2tb hdd alıp oyunları 7200rpm hdd ye kursam sorun çıkarmı işte fortnite gta 5 forza csgo valorant vs hikaye oyunları oynamıyorum zaten hdd de oyunlar rahat olurmu

Son düzenleme:
Değer, bilgisayarı uçuracak bir SSD. Kendim kullanıyorum. Aldığınız zaman Firmware güncellemesini yapın Samsung Magician üzerinden. HDD ile o oyunlar rahat olmaz ayrıca, paranız varsa alın o SSD'yi, keyfinize bakın.

HDD sadece arşiv için kullanılmalı bence oyun yükleyince de kasıyor. 900 TL evo bile olsa verilmez 1TB alırsın o fiyata gereksiz. Daha 2 gün önce indirimde 700 e indi.

HDD sadece arşiv için kullanılmalı bence oyun yükleyince de kasıyor. 900 TL EVO bile olsa verilmez 1TB alırsın o fiyata gereksiz. Daha 2 gün önce indirimde 700'e indi.

Harbi, fiyatı uçmuş. 4-5 ay önce 400 TL verip almıştım sanırım, tam hatırlamıyorum fiyatını.

Harbi, fiyatı uçmuş. 4-5 ay önce 400 TL verip almıştım sanırım, tam hatırlamıyorum fiyatını.
Ayn fiyatlar baya ucukdurumda 500gb lik bir ssdye 1000 tl gibi bir fiyat fazla peki samsung kadar kaliteli daha uygun bir ssd varmı bildiğiniz 480gblik arkadaslar

Geri
Yukarı