Samsung 50TU8000 model televizyon sürekli yeniden başlıyor

Albay Horoz

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar bugün bir anda oldu fişten çekip birkaç saat bekledik ama geçmedi. Birkaç saniye olmadan tekrar başlatıyor, müdahale yapamıyorum. Garantisi de bitti 8-9 ay olmuştur. Bir de bayram öncesi iyice sıkıntı oldu, daha önce böyle bir şey olmamıştı.

Modeli: Samsung 50TU8000.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240405-001120_Video Player.jpg
    Screenshot_20240405-001120_Video Player.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20240405-001131_Video Player.jpg
    Screenshot_20240405-001131_Video Player.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 18
Pekte uzun süre olmamış. Televizyonun devreleri yanmış olabilir fakat yeni neredeyse. Televizyonun fiş yerlerini kontrol ettiniz mi? Orası zarar almış olabilir-.

Yeni ama televizyonda garanti süresi 2 yıl maalesef dediğiniz gibi yeni sayılır nedenini anlamdım fiş yerine baktı gözle görülür bir şey yok sağlam duruyor eğer devreleri yanmışsa bu yaklaşık ne kadar tutar bir bilginiz var mı?

Pekte uzun süre olmamış. Televizyonun devreleri yanmış olabilir fakat yeni neredeyse. Televizyonun fiş yerlerini kontrol ettiniz mi? Orası zarar almış olabilir-.

Videosuda var eğer yükleniyorsa yükleyim nasıl olduğu görülür.

Yeni ama televizyonda garanti süresi 2 yıl maalesef dediğiniz gibi yeni sayılır nedenini anlamdım fiş yerine baktı gözle görülür bir şey yok sağlam duruyor eğer devreleri yanmışsa bu yaklaşık ne kadar tutar bir bilginiz var mı?

Videosuda var eğer yükleniyorsa yükleyim nasıl olduğu görülür.
Devrelerinin yandığını hiç düşünmüyorum yani televizyona su gibi sıvı ürünler dökmediyseniz tabii. Bi anda bozulması normal değil fakat her yolu denediyseniz fiş, kablolar, kabloların takıldığı yer vs. servise gitmesinden başka çare yok gibi.

Kumandanın resmini atar mısınız? Oval kumanda değilse kumanda yüzünden oluyor olabilir, bende Samsung televizyonumun yeniden başlayıp durduğunda akıllı olmayan kumanda yüzünden olduğunu fark ettim. Akıllı Bluetooth kumandayı kullanınca sorun düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı