Samsung 55CU7000 alınır mı?

Quazy

Hectopat
Özelliklerini beğendim. Ancak Android TV olmadığı için kafam karıştı. Sizce Smart TV olarak yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne kadar? Android istiyorsan Philips veya TCL modellerine bakman lazım hocam ayrıca Samsung'lar biraz pahalı.

25.000₺ bütçem var ama daha fiyatı 20.000'e yakın olursa daha iyi olur.
Bu 120 Hz.

Bu 120 Hz.

55C728g revizyonlu olduğu için ucuz.

Özelliklerini beğendim. Ancak Android TV olmadığı için kafam karıştı. Sizce Smart TV olarak yeterli mi?

Tizen işletim sistemine APK yüklenemiyor ve doğal olarak Android TV'lerdeki Google Play Store kadar çeşitli uygulama marketi yok ama hemen hemen her uygulama içinde yüklü ben tercih ederim bu sebeple. Android TVlere göre çok daha hızlı. Muhtemelen de 2-3 sene sonra bile hızını korumaya devam eder. Android TV'ler 3 sene sonra aynı performansı göstermez.

55 inç istiyorsan 55P635 modelini al geç hocam bu fiyat bandında en ideali gibi duruyor.

55C728g revizyonlu olduğu için ucuz.

Tizen işletim sistemine APK yüklenemiyor ve doğal olarak Android TV'lerdeki Google Play Store kadar çeşitli uygulama marketi yok ama hemen hemen her uygulama içinde yüklü ben tercih ederim bu sebeple. Android TVlere göre çok daha hızlı. Muhtemelen de 2-3 sene sonra bile hızını korumaya devam eder. Android TV'ler 3 sene sonra aynı performansı göstermez.
Ben de öyle düşünüyorum galiba bu bahsettiğim modeli alacağım. İnternetten film açıp izleyebilirim değil mi rastgele bir siteden? Program falan isterse sıkıntı.

Ben de öyle düşünüyorum galiba bu bahsettiğim modeli alacağım. İnternetten film açıp izleyebilirim değil mi rastgele bir siteden? Program falan isterse sıkıntı.

İzleyebilirsiniz sorun yok bir de Tizen işletim sistemi ekran yansıtma da konusunda Android'den daha başarılı filmleri o şekilde de izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı