Samsung 55Q70C alınır mı?

O kadar bilgim yok hocam. Benim bütçem buna elverdi ve Samsung tercih ettim. Memnunum şahsen ama bütçeniz varsa 80C alınabilir tabi ki, karşılaştırmalarına bakın.
5570C güncel fiyatı şuan 35 bin 80C ise 43 bin bandında yani 8 bin tl farkı şimdi verirsem ilerde ses sistemi vb şeyler almaktan vazgeçerim. Fakat tuhaf olan şey vestelin 65 inç modelinde ise jbL ses sistemi mevcut konu sadece ses ise vestel yeterli gibi görünüyor ama benim için en önemli olan şey uzun ömürlü olması min 10 yıl

Benim korkum şu ki 55 inç alırsam aklım 65 de kalır mı

5570C güncel fiyatı şu an 35 bin 80C ise 43 bin bandında yani 8 bin TL farkı şimdi verirsem ileride ses sistemi vb şeyler almaktan vazgeçerim. Fakat tuhaf olan şey Vestel'in 65 inç modelinde ise JBL ses sistemi mevcut konu sadece ses ise Vestel yeterli gibi görünüyor ama benim için en önemli olan şey uzun ömürlü olmasımin 10 yıl

Benim korkum şu ki 55 inç alırsam aklım 65 de kalır mı?

Yani 65 olsa güzel olurdu ama ben görüntü kalitesinden vs. taviz verileceği için bu bütçede 55 düşündüm 45 50k çıkarsanız neden olmasın?

120 hz konusuna gelirsek bu özellik tv akışkanlığını menüdeki hızı kanal geçişlerini vs ciddi anlamda etkilerse evet değer ama, sadece oyun için ise 120hz almaya gerek yok diye düşünüyorum

Geri
Yukarı