Samsung 55Q70C alınır mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  

Alternatif olarak, Vestel ve Beko'da ürün var mıdır?
Bütçem 33K zorluyorum bu arada. LG ve Samsung farkı nedir?

Bu ürüne baktım hocam, geçen fiyatı 33K olmuştu sanırım. Şimdi yükselmiş mi? Hz önemli mi bilmiyorum. Sadece FIFA oynuyoruz, offline şekilde. Google TV olması güzel. Paneli ve satış sonrası teknik desteği nasıldır? Samsung'a göre +,ları var mı, çok anlamıyorum da? Beko, Vestel nasıl? Alacağım bugün inşallah.

Bu ürüne baktım hocam, geçen fiyatı 33K olmuştu sanırım. Şimdi yükselmiş mi? Hz önemli mi bilmiyorum. Sadece FIFA oynuyoruz, offline şekilde. Google TV olması güzel. Paneli ve satış sonrası teknik desteği nasıldır? Samsung'a göre +,ları var mı, çok anlamıyorum da? Beko, Vestel nasıl? Alacağım bugün inşallah.
Şahsen beko vestel önermem, Tcl panel kalitesi iyi teknik desteğiyle alakalı net bilgim yok ben 75 inc olan modelini kullanıyorum kurulum aşaması olarak bir sorun yaşatmadılar, hz nin yüksek olması bir artı tabiki.

Hayırlı olsun hocam. Aldığınız günden beri kullanım deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Zira ben de bu iki marka model arasında çok gidip geliyorum. Ayrıca Vestelin 65 inç Qled tv sini de sipariş vermiş bulunmaktayım ama çok kararsız kaldım.

Hayırlı olsun hocam. Aldığınız günden beri kullanım deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Zira ben de bu iki marka model arasında çok gidip geliyorum. Ayrıca Vestel'in 65 inç QLED TV'sini de sipariş vermiş bulunmaktayım ama çok kararsız kaldım.

Memnunum hocam. LG ve TCL alternatif modelleri var onlara da bakabilirsiniz. LG güzel diyorlar ama Samsung seviyorum. Telefonum ve eski televizyonum da Samsung'du memnunum.

Memnunum hocam. LG ve TCL alternatif modelleri var onlara da bakabilirsiniz. LG güzel diyorlar ama Samsung seviyorum. Telefonum ve eski televizyonum da Samsung'du memnunum.
hocam çok teşekkür ederim az sohbet edelim sizle. Şimdi gidip 65 inç Qled Vesteli 23-24 bin bandına almak mı ? Yoksa 35 bin₺ bandına çıkıp 55 inç boyuta düşüp Samsung almak mı ? Veya 40 küsür bandına çıkıp 55Q80C almak mı ? (40w ses için)

hocam çok teşekkür ederim az sohbet edelim sizle. Şimdi gidip 65 inç Qled Vesteli 23-24 bin bandına almak mı ? Yoksa 35 bin₺ bandına çıkıp 55 inç boyuta düşüp Samsung almak mı ? Veya 40 küsür bandına çıkıp 55Q80C almak mı ? (40w ses için)
O kadar bilgim yok hocam. Benim bütçem buna elverdi ve Samsung tercih ettim. Memnunum şahsen ama bütçeniz varsa 80C alınabilir tabi ki, karşılaştırmalarına bakın.

O kadar bilgim yok hocam. Benim bütçem buna elverdi ve Samsung tercih ettim. Memnunum şahsen ama bütçeniz varsa 80C alınabilir tabii ki, karşılaştırmalarına bakın.

Ses performansı öyle çok ahım şahım mı tartışılır bu cihazın. Belki ses sistemi alınabilir. LG bu konuda daha iyi diye duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı