Samsung 55RU7300 55" UHD Curved TV nasıldır?

Açıkcası pek anlamıyorum tv işinden. Konsol için almıştım bi maç yayını denk geldi top görünmüyor bildiğin donuyor gibi. O yüzden konsol da almadım. YouTube da bakıyorum orda bile top görünmüyor. Bunu nasıl halledebilirim? Çözümü var mı biliyor musunuz?
Tv şu an pc'ye falanmı bağlı yoksa uydu alıcısı ile normal kanaldamı izledin maçı ? youtube'a smart özelliğindenmi bağlandın smartdan bağlandıysan wifidenmi ethernetdenmi ?

Tv şu an pc'ye falanmı bağlı yoksa uydu alıcısı ile normal kanaldamı izledin maçı ? youtube'a smart özelliğindenmi bağlandın smartdan bağlandıysan wifidenmi ethernetdenmi ?
Normal kanalda izledim. YouTube smart özelliğinden baktım ve wifiden bağlanıyorum, WiFi var diye Etherneti takmadım ki internetten dolayı öyle olduğunu düşünmüyorum açıkcası

Benim tv nin özellikleri ile senin aldığın tv nin özelliklerine baktım birbirine yakın auto motion ayarlarıma baktım kapattım açtım kapattığım zamanda pek fark yapmadı bende. Resim modunu genelde dinamik kullanıyorum hatta şu an benim pc nin monitörü bu tv smart'dan 4 k video açıp bakıyorum cam gibi + şöyle bir durum var konsol pc gibi oyun aletleri bağladığın zaman game modu var tv'nin takılma falan yapacağını hiç zannetmiyorum görüntü kalitesi için görüntü ayarlarıyla biraz daha oynarsın bir arkadaşından falan denemek için ps veya xbox gibi bir konsol tak dene sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Benim tv nin özellikleri ile senin aldığın tv nin özelliklerine baktım birbirine yakın auto motion ayarlarıma baktım kapattım açtım kapattığım zamanda pek fark yapmadı bende. Resim modunu genelde dinamik kullanıyorum hatta şu an benim pc nin monitörü bu tv smart'dan 4 k video açıp bakıyorum cam gibi + şöyle bir durum var konsol pc gibi oyun aletleri bağladığın zaman game modu var tv'nin takılma falan yapacağını hiç zannetmiyorum görüntü kalitesi için görüntü ayarlarıyla biraz daha oynarsın bir arkadaşından falan denemek için ps veya xbox gibi bir konsol tak dene sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Bende dinamikte kullanıyorum da işte hiç bir şekilde maç falan izleyemiyorum. Neyse bi konu açayım madem belki çözümünü bilen biri çıkar. Teşekkür ederim ilgin için..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı