Samsung 7300 TV ve Xbox ile oyun oynanır mı?

Repeprtra

Decapat
4.600 TL'lik fiyatıyla her türlü PC ve dizüstüden daha performanslı olacak gibi. Hem uzun vadeli de olabilir. Ama aklıma takılan bazı şeyler var.

1. Evde Samsung 7300 49' 4K televizyon var. Bu televizyonda oyun oynanılabilir mi? Galiba gecikmeler oluyormuş, anında tepki yokmuş diye duydum. Doğru mudur?

2. Üniversite için oynanılabilir mi? Mesela çok düşük seviye bir laptop alsam bağlayabilir miyim ekranına?

3. Daha uzun süre kullanabilmek için 4.6K'ya daha iyi kasa toplanır mı?

4. Xbox One X 4K desteklerken bu konsolun 1080p desteklemesi dezavantaj mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam, TV konsol için uygun. 4600 TL'ye daha uzun süre idare edebilecek bir PC toplamak zor. Laptop bulmak imkansız. Yeni nesil konsolları bekleyin derim. One X desteği en fazla 3 yıl kadar sürebilir.

Hocam, TV konsol için uygun. 4600 TL'ye daha uzun süre idare edebilecek bir PC toplamak zor. Laptop bulmak imkansız. Yeni nesil konsolları bekleyin derim. One X desteği en fazla 3 yıl kadar sürebilir.

Normalde Xbox series s ile başlamıştım zira kaldırılmış tüm sorduğum soruları series S'e göre cevaplarsanız sevinirim.
Performansı evet olacak ama oyun fiyatları ile PC alırsın 2 oyun 300-400 TL ediyor saçmalık.

Alırsam büyük ihtimalle favori oyunlarımı alırım geri kalanı Gamepass'le halletmeye çalışırım gibi.

Normalde Xbox series S ile başlamıştım zira kaldırılmış. Tüm sorduğum soruları Series S'e göre cevaplarsanız sevinirim.
Hocam, zaten Series S için dedim. Daha uzun yıllar desteği devam eder. One X güçlü bile olsa desteği daha erken bitecek.

Hocam, konsolu monitör ile kullanabilirsiniz. Fakat laptopun monitörü olmaz. Ağ üzerinden Xbox servisi ile kullanabilirsiniz. Bu da iyi bir ağ bağlantısı gerektirir.

Geri
Yukarı