Samsung 750 Evo vs Samsung 850 Evo

numbuhzero

Hectopat
Daha fazla  
120 GB kapasitede bir SSD alacağım. Yabancı sitelerde 750 Evo'nun 850 Evo'dan geride kalmadığı hatta bazı özelliklerde önde olduğunu okudum. Ama aynı zamanda dayanıklılığının da bir tık aşağıda olduğunu da okudum ki bu benim için performanstan da önemli.

Samsung 750 EVO SSD Review - Specifications, Pricing, Warranty And Accessories

Vatan'da şu an ikisinin arasında 40 lira fark var, çok para değil gibi gözüküyor ama sistem toplarken fark yaratıyor. 750 Evo'yu kullanan var mı? Alırsam pişman olur muyum? Sadece işletim sistemi, sonra artan yere çok oynadığım 1-2 oyunu kuracağım. HDD 2TB olacak zaten? Düşünceleriniz neler?

Gerçekten hiçbir fikrim yok ama bir arkadaş şöyle bir yorum atmıştı zamanında: "SSD içinde ömrü bitmesin diye kopyala yapıştır yapmıyorum". Galiba dediğiniz gibi dosya yazdırdıkça ömür doluyor SSD'lerin

Hyper x savage çok kaliteli o da tercih edilebilir bütçe yeterse. Ayrıca hi-level çok uygun sebebi ney bilmiyorum da 550-530 hızlarında 120 gb ssd 120-130 tl civarına bulunuyor. 240 lık modelleri 230 tl civarı.

Hyper x savage çok kaliteli o da tercih edilebilir bütçe yeterse. Ayrıca hi-level çok uygun sebebi ney bilmiyorum da 550-530 hızlarında 120 gb ssd 120-130 tl civarına bulunuyor. 240 lık modelleri 230 tl civarı.

Vatan'da da bana Savage modelleri tercih etmenin daha doğru olduğunu söylediler. Bornova Vatan değil de başka Vatan'a gitseydim muhtemelen bunu söylemeyeceklerdi, cidden fark var.

Vatan'da da bana Savage modelleri tercih etmenin daha doğru olduğunu söylediler. Bornova Vatan değil de başka Vatan'a gitseydim muhtemelen bunu söylemeyeceklerdi, cidden fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem hızı olsun hem sağlamlığı olsun çok iyi bir model ayrıca kutu içeriğinde ek şeyler varmış tam bilmiyorum ne işe yarıyor ama. Bu video da var zaten.

Samsung 750 Evo kullanıyorum. Geçen hafta aldım SATA 2 bilgisayarı jet gibi yaptı. 5 senelik bilgisayar monitörü açana kadar açılıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı