Samsung 8 GB RAM fiyatı doğru mu?

Kitden kastınız nedir? Anlamadım da.
İki adet set halinde. Ben de katılıyorum çünkü aynı değer bile olsa laptoplarda sıkıntı çıkabiliyor.

İki adet set halinde.

Bende özel bir şey arıyorum ya çiftli deseydi bari :D
Bu aradaki linkte attığınız 15 CL, arkadaş yüksek olan düşük olana uyum sağlar demişti bu 15'i alırsam benim 17'i 15'e uyum sağlamaz mı?
bu aradaki linkte attığınız 15 CL, arkadaş yüksek olan düşük olana uyum sağlar demişti bu 15'i alırsam benim 17'i 15'e uyum sağlamaz mı?

Aslında CL'nin büyük ya da düşük olması ne fark ettiriyor.

Bu aradaki linkte attığınız 15 CL, arkadaş yüksek olan düşük olana uyum sağlar demişti bu 15'i alırsam benim 17'i 15'e uyum sağlamaz mı?
İkisi de istediğiniz değer olan 17 ile çalışır eğer sıkıntı olursa aynısından bir adet daha alıp eskisini satabilirsiniz. Ama almışken 15'e inmek hem de uyum sorununa da ihtimal vermemek en iyisi. Bir de teorik olarak 17'nin 3000'liğine denk geliyor aşağı yukarı performans olarak.

İkisi de istediğiniz değer olan 17 ile çalışır eğer sıkıntı olursa aynısından bir adet daha alıp eskisini satabilirsiniz. Ama almışken 15'e inmek hem de uyum sorununa da ihtimal vermemek en iyisi. Bir de teorik olarak 17'nin 3000'liğine denk geliyor aşağı yukarı performans olarak.

Daha önce internetten hiçbir ürün satmadım o yüzden satma işine girmek istemiyorum, sanırım düşük olması daha iyi galiba sizin attığınızı alsam Dual bir şekilde çalışır değil mi?

Hocam SPD kısmını da atar mısınız?
1617411631494.png

Buyrun

1617411639902.png

1617411870482.png

1617411888242.png

Hocam memory kısmında çalışma frekansınızın 1300 civarı olması gerekli ancak sizinkisi 933 civarlarında. Bunu aklım almadı doğrusu.

Daha önce internetten hiçbir ürün satmadım o yüzden satma işine girmek istemiyorum, sanırım düşük olması daha iyi galiba sizin attığınızı alsam Dual bir şekilde çalışır değil mi?
Tabii ki sıkıntısız çalışır hem de işlemci ve ekran kartının tam kapasite kullanılabilmesinin çok zor olduğu LoL, CS tarzı oyunlarda kayda değer performans artışı olur.

Tabii ki sıkıntısız çalışır hem de işlemci ve ekran kartının tam kapasite kullanılabilmesinin çok zor olduğu LoL, CS tarzı oyunlarda kayda değer performans artışı olur.
Cevaplarınız için teşşekürler
Eki Görüntüle 954968
Eki Görüntüle 954969
Eki Görüntüle 954970
Hocam Memory kısmında çalışma frekansınızın 1300 civarı olması gerekli ancak sizinkisi 933 civarlarında. Bunu aklım almadı doğrusu.

Vallahi bende bilmiyorum.
Eki Görüntüle 954968
Eki Görüntüle 954969
Eki Görüntüle 954970
Hocam Memory kısmında çalışma frekansınızın 1300 civarı olması gerekli ancak sizinkisi 933 civarlarında. Bunu aklım almadı doğrusu.

Yapmam gereken bir şey var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı