Samsung 860 Evo 250 GB SSD kurulum

Taha Özdemiir

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Organizatör - Koordinatör
Arkadaşlar selamlar, 860 Evo 250 GB SSD aldım. Disk yönetiminden SSD'yi biçimlendirip kurdum. İlk defa Samsung SSD kuruyorum ve hangi yazılımları indirmem gerektiğini bilemiyorum. Yardımcı olabilecek ve yönlendirebilecek kişileri bekliyorum, teşekkürler.

Evet, diskler hep böyledir. Sizle alakalı bir durum değil. Bir kısmı ayrılmıştır, o yüzden böyle gelirler. Benimki de 500GB olmasına rağmen 465GB.

Evet, diskler hep böyledir. Sizle alakalı bir durum değil. Bir kısmı ayrılmıştır, o yüzden böyle gelirler. Benimki de 500GB olmasına rağmen 465GB.

Hocam bu arada Samsung magician SSD'yi tanıyamıyor, diğer sahip olduğum SSD'yi de tanıtamadım. Bu problemle karşılaştıysan bilgilendirir misin?

Hayır, karşılaşmadım. Hemen tanıdı. Evo 860 500GB kullanıyorum ben de. Yeni konu açarsanız yardımcı olacaklardır bilenler.

Hocam bende kullanıyorum ilk kez SATA portuna taktığım zaman bende de algılamadı çıkartık başla bir SATA portuna taktım algıladı anakartınız nedir?

Şu an bir başkasının bilgisayarına taktım, anakartı Gigabyte B450 Aorus Elite. Benim X470 GAMING Plus'ta böyle bir şey olmadı direk algılamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı