Çözüldü Samsung 860 Evo alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wertyq

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar,

Sabahki açtığım konuda Patriot Burst SSD'ye karar kılmıştım. Ancak sonradan bütçe artırarak 860 Evo almayı düşünüyorum. Sizce aradaki 130 TL farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bütçen yeterliyse alacağın en kral SSD'dir. 1.5 senedir kullanıyorum sağlığı henüz %98. Okuma-yazma değerleri mükemmel. Rahatlıkla alabilirsin.
Ben Samsung 860 Evo 250 GB kullanıyorum ve memnunum. Sadece sistem için kullanacaksanız ve şansınız da varsa uzun yıllar götürür. Ayrıca sistem dışında iki büyük oyun da sığabiliyor. Cyberpunk 2077 ve GTA 5. 10-20 GB boş yer kalıyor tabi böyle yaparsanız ama sonuçta sığıyor :)

Aradaki fiyat farkına değmez. 380 Civarına çıktıktan sonra Patriot Burst'un 480GB olan modeli alınabiliyor. SSD Konusunda Samsung en iyisidir ama kesenin ağzını açmak gerekir. Düşük bütçede SSD Alırken markacılık yapmadan sorunsuz modellerin fiyatına göre en yüksek kapasiteli olanını almak daha mantıklı olur. Patriot 480 GB Burst PBU480GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Aynı paraya daha yüksek kapasiteliyi almak bana göre de mantıklı.

Geri
Yukarı