Samsung 860 Evo vs 870 QVO

MX 500'ün iki tane versiyonu var biri 1 TB diğeri 960 GB arasında fark var mıdır acaba şu an MX500'ü 860 Evo yerine düşünebilirim gibi geldi markayı çok bilmediğimden bakmamıştım o SSD'ye. Geçen gün James Donkey marka SSD alıp yorumları okuyup iptal etmiştim o yüzden bilindik marka almak istiyordum.

Yok öyle bir şey, bu SSD'nin rakibi 860 Evo, QVO serisi değil.

Kağıt üzerindeki değerlere bakıyorsun herhalde, 870 QVO gibi QLC bir SSD'den daha iyi MX500, pratikte de büyük ihtimalle daha uzun ömürlü olur.

Önerdiğim MX500'de ucuz etin yahnisi değil, gayet kaliteli.

MX 500'ün iki tane versiyonu var biri 1 TB diğeri 960 GB arasında fark var mıdır acaba şu an MX500'ü 860 Evo yerine düşünebilirim gibi geldi markayı çok bilmediğimden bakmamıştım o SSD'ye. Geçen gün James Donkey marka SSD alıp yorumları okuyup iptal etmiştim o yüzden bilindik marka almak istiyordum.

Crucial'dan uzak durmanızı öneririm ben aldım çok pişmanım ömrü çok az.

BX500 olmasın?
MX500'ün 960GB modeli yok diye biliyorum.
@Tarkov5 hangi modeli aldın?

Geri
Yukarı