Samsung 870 Evo 1 TB Amazon'da 1202 TL

Ya arkadaşlar Allah aşkına 1.202 TL bu indirim mi?
1 TB Gen3 M.2 SSD bile aynı fiyat.
Çoğu eski laptopa m2 ssd takılamıyor ne yazık ki.

Bu bilgiden yola çıkarak buyrun bakın indirim mi değil mi

Sebebi nedir? Amazondan alınca kargolarla uğraşmak, herhangi bir sorun olduğunda servise göndermek daha sıkıntılı değil mi? Vatan en azından her yerde bulunuyor. Sebebini merak ettim, vatandan almayı düşündüğüm için.
Genel olarak fiyatları kazık, çalışanların mottosu gelen müşteriyi düdükleyelim üzerine. Babam Bilgisayardan anlamaz, kendisine liste verip bu parçaları toplatırsın şeklinde yollamıştım. Zorla Windows 10 PRO satmışlar( Bilgisayar 4500 falandı 600 lira Windows'a verdirtmişler) bu olmazsa toplanmaz diye. Üstüne bir de bu Windows'u kurmak için DVD okuyucu gerekiyor deyip DVD okuyucu sattılar. Oyun sistemi olduğu bariz olan sisteme 5400rpm HDD vermişler. 4500 liraya çıkılacak yerden 5300 gibi bir tutarla gereksiz bir şekilde çıkılmış oldu.

Sırf şunun ticaretini yapmak için birden fazla satın alanlar var diye ihtiyacı olanların kaçırdığını söyleyebilirim ama kanıtlayamam.
Parayı veren düdüğü çalar. Başkasını düşünmek zorunda değil kimse.

Bir Samsung fanboyu olarak dün alayım mı diye düşünürken vazgeçtiydim şimdi pişman oldum keşke alaydım :(. Neyse tekrar denk gelirse bu sefer çökerim.

Geri
Yukarı