Samsung 870 EVO'nun okuma hızı normal mi?

Salvo1

Femtopat
Daha fazla  
evo bench.jpg

Merhaba, oynadığım oyunlarda FPS düşüşü/takılma/donma yaşıyorum. Daha öncesinde böyle sorunlarla karşılaşmamıştım ekran kartı driverlarını güncelledim BIOS'u güncelledim yapmadığım şey kalmadı diyebilirim fakat yine de çözemedim. Bir önceki SSD'min bozuk olabileceğini düşündüğüm için Samsung 870 EVO kısacası bu SSD'yi satın aldım fakat benchmarkı böyle gösteriyor, yaşadığım sorun yine SSD'den dolayı mı acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Ekran Kart: RX 570
İşlemci: R5 2600
RAM: 2x8 Corsair
İşletim Sistemi: Windows 10 Home

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal değil SSD 64 MB saniye kadar düşmüş buda oyunlarda anlık takılmaya sebep olur
Eğer garantisi devam ediyorsa servise vermeni tavsiye ederim

Normal değil SSD 64 MB saniye kadar düşmüş buda oyunlarda anlık takılmaya sebep olur
Eğer garantisi devam ediyorsa servise vermeni tavsiye ederim
Cevabınız için teşekkür ederim, Bu sorunu bir önceki SSD de de yaşıyordum, bu SSDyi yeni aldım acaba sata kablosunda bir sıkıntı olabilme ihtimali olabilir mi? Yoksa direkt garantiye mi göndermeliyim?

Samsung Magician'ı indirip bir sağlık testi yaptırın.
Maalesef böyle bir ekranla karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• samsung111.jpg
    samsung111.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 39
  • samsung2.jpg
    samsung2.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkür ederim, Bu sorunu bir önceki SSD de de yaşıyordum, bu SSDyi yeni aldım acaba sata kablosunda bir sıkıntı olabilme ihtimali olabilir mi? Yoksa direkt garantiye mi göndermeliyim?

Maalesef böyle bir ekranla karşılaşıyorum.

SSD çakma hocam, geçmiş olsun. Eğer uygulamanın ana sayfasında "Genuine" yazmıyorsa çakma almışsınızdır.
Sadece seri numarası yazıyor, dediğiniz '' Genuine '' diye bir şey yazmıyor.

Ürün sahte çıktı iade işlemini başlattım, aynı modelin 500 GB orijinal olduğuna emin olduğum bir yerden tekrardan alacağım, teşekkür ederim yardımınız için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı