Samsung 870EVO 500GB sahte olma ihtimali var mıdır?

Sağında solunda bandrollü var mı orjinalin olmadı resim talep edeyim yarın alacağım dedim hatta öğrenciyim kargoyu nasıl yapalım dedim yurt içi veya başka bir kargo ile yollarım onunda hallederim ben dedi ve de ilk başta kargo değil elden satıyorum dedi ben ikna ettim.

Faturalı ürünse bi sıkıntı olacağını sanmıyorum sonuçta fatura kesti değişim veya iade talep hakkı var.
Dolandırıcı adamsa aylar süren dava yoluna kadar gider. Kaldı ki fatura kendi adına olmayacak. Bunun yasal olarak farklılıkları olabilir, bu konuda bir bilgim yok.

Daha önce de dediğim gibi kaşınıyorsunuz. Günün birinde elimdeki sahte diye konu açarsanız veya sahte olduğunu fark etmezseniz her gün güldüğüm sahte satın alıp kullananlara eklenmiş olursunuz sadece. Sosyal'de bile sahtesini kullanıp fark etmeyen bir sürü kişi var.

Son olarak şüphelendiğimde Samsung desteğe yazdığımı ve seri numarası ile "tespit" yapıp elimdeki ürünün orijinal olduğunu söylediklerini belirteyim.

Fatura orijinal demek değildir.

Satıcıdan ne talep edeyim ne sorayim.

Satıcıdan ne talep edeyim ne sorayim.
hediye gelmişte dostum illa ki getiren değişim arıza faturasını getirmiştir faturayı talep et bakalım ne dicek sana sonuçta alanda bi yere ödeme yaptı bi fatura fiş vb. bişey almıştır orjinalliğini öyle bi sorgulamalsın.
Dolandırıcı adamsa aylar süren dava yoluna kadar gider. Kaldı ki fatura kendi adına olmayacak. Bunun yasal olarak farklılıkları olabilir, bu konuda bir bilgim yok.

Daha önce de dediğim gibi kaşınıyorsunuz. Günün birinde elimdeki sahte diye konu açarsanız veya sahte olduğunu fark etmezseniz her gün güldüğüm sahte satın alıp kullananlara eklenmiş olursunuz sadece. Sosyal'de bile sahtesini kullanıp fark etmeyen bir sürü kişi var.
bilemiyorum dostum benim ki fikir tabi ki ürün sahibi son kararı verir şahsen ben faturasız ürünü almam geri iade ederim.

Hediye gelmişte dostum illaki getiren değişim arıza faturasını getirmiştir faturayı talep et bakalım ne diyecek sana sonuçta alanda bir yere ödeme yaptı bir fatura fiş vb. bir şey almıştır orjinalliğini öyle bir sorgulamalsın.

Bilemiyorum dostum benimki fikir tabii ki ürün sahibi son kararı verir şahsen ben faturasız ürünü almam iade ederim.

Hocam almadım alacağım daha.

Anladım yanlış anlamışım faturasız ürün almayın kupon üründür o uzak dur o zaman.

Hocam 15 yıllık bilgisayar mühendisiymiş adam SSD orijinal ve 0 diyor faturası yok diyor bir.
Anladım yanlış anlamışım faturasız ürün almayın kupon üründür o uzak dur o zaman.
kupon ürün nedir ben tam bilmiyorum da

Son olarak şüphelendiğimde Samsung desteğe yazdığımı ve seri numarası ile "tespit" yapıp elimdeki ürünün orijinal olduğunu söylediklerini belirteyim.

Fatura orijinal demek değildir.

Hocam ben bu konuları çok iyi bilmiyorum ve biraz acelem var almam gerekiyor SSD'yi bir tanede 1TB Crucial MX500 buldum sağlık 96 da 800 TL diyor. 2 yılı dolmak üzereymiş garanti için. Alınır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı