Samsung 943nw 1440x900 ile Görüntünün Ekrana Sığmaması

Hocam ne demek istediğinizi pek anlayamadım ama sorun çözüldü. Çözünürlüğü ayarlayınca monitörün altındaki "Auto" tuşuna bastım direk ekrandaki boşluklar doldu. Yine de yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.
Demeye çalıştığım oydu. Menüyü bana çekip atsaydınız, Auto' ya ayarlamanızı söyleyecektim.
Konu kilitlenebilir.

samsung syncmaster 943nw bir monitörüm var sag alttdaki kapatma tuşunun yanındaki auto tüşüna bastyım yanlışlıkla ve ekranın sag tarafında siiyah bir boşluk oluşdu
samsungsyncmaster 943nw monitor sag altdaki kapatma tusunun yanındaki auto tuşuna b astım ve ekranın sag tarında siyah bi yer çıkdı
yani ekran sıgmiyor lütfen hızlıcaçözum bulabilirmisiniz lütfenb ss aldıgımda gözikmiyor ama monitore bakınca sag tarfında siyah bir şerit oluştu
samsung syncmaster 943nw bir monitörüm var sag alttdaki kapatma tuşunun yanındaki auto tüşüna bastyım yanlışlıkla ve ekranın sag tarafında siiyah bir boşluk oluşdu
samsungsyncmaster 943nw monitor sag altdaki kapatma tusunun yanındaki auto tuşuna b astım ve ekranın sag tarında siyah bi yer çıkdı
yani ekran sıgmiyor lütfen hızlıcaçözum bulabilirmisiniz lütfenb ss aldıgımda gözikmiyor ama monitore bakınca sag tarfında siyah bir şerit oluştu
lütfen hızlı cevap verin lütfen babam görmeden
bende olmiyor auto tuşuna basınca o sorun oluştu sag tarfta siyah kalın bir çizgi oluştu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı