Samsung 970 Evo 500 GB 600 TL'ye Alınır mı?

Ender Gülen

Hectopat
Daha fazla  
Bir adam Amazon TR'den aldığı SSD'leri satıyor. Hatalı fiyat varken tanesini 56TL'ye almış. Sizce 600 TL'ye alayım mı? Kutusunu açmamış. Garantide sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyi anlamadığınızı ben anlamadım. Bireysel satıcının sattığı ürünü niye alasın? Üstelik fiyatı da piyasaya göre ucuz. Bir sorun olduğu belli değil mi? Fatura kesecek mi o da belli değil. Yarın bir gün elinde kalırsa ürün ne olacak? Hiç bir şey, soğuk su içeceksin. :D
Kutulu ve açılmamış diyor. Bence sıkıntı yok.
Her denilen lafa niye inanıyoruz?

Daha önce konu açtım ama eksik yazdığım için tekrardan açıyorum. Faturası var ve kapalı kutu satıyor. Hatalı fiyattan almış ve şuan elinde 3 tane varmış. Sence 600 TL'ye alıyım mı? @HakanCT

Neyi anlamadığınızı ben anlamadım. Bireysel satıcının sattığı ürünü niye alasın? Üstelik fiyatı da piyasaya göre ucuz. Bir sorun olduğu belli değil mi? Fatura kesecek mi o da belli değil. Yarın bir gün elinde kalırsa ürün ne olacak? Hiç bir şey, soğuk su içeceksin. :D

Her denilen lafa niye inanıyoruz?
E adam elden alacağım yada kargolayacak dememiş, ben elden alacağını varsayıyorum. Üzerinde barkod olan şeyi açıp kapatamaz herhalde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı