Samsung 970 Evo Plus sıcaklık değerleri nasıl?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Samsung 970 Evo Plus 2TB sipariş etmiştim geldi, kurdum. Az önce temiz Windows 11'imi. Samsung Magician indirme mi tavsiye etmişti herkes, ben de indirdim ve sıcaklık açıkcası fazla geldi bana. Evet bulunduğum yer çok sıcak, klima açık değil şu an odada mesela ama daha önceki SSD'i bu kadar ısınmıyordu sanki.

İş görebilecek soğutma var ise öneriler alabilirim.

1691508000322.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de 55-60 derece aralığında çalışıyor kardeşim. Şaka gibi havalar yaşıyoruz zaten, onun etkisi çok büyük. Ekran kartım oyunda 74-75leri görüyordu fan ayarı çekmeme rağmen, bugün oda biraz havadar ve görece daha serin 68'leri zor gördü.

Benim de 55-60 derece aralığında çalışıyor kardeşim. Şaka gibi havalar yaşıyoruz zaten, onun etkisi çok büyük. Ekran kartım oyunda 74-75leri görüyordu fan ayarı çekmeme rağmen, bugün oda biraz havadar ve görece daha serin 68'leri zor gördü.
Öyle hocam Mersin'deyim ben bide çok kötü hava haftaya en kötü pasif soğutma çekerim nolur nolmaz. Performans düşüşü oluyor mu ?
Sitesinde zaten 70 dereceye kadar yazıyor çalışma aralığına galiba.

Öyle hocam Mersin'deyim ben bir de çok kötü hava haftaya en kötü pasif soğutma çekerim ne olur ne olmaz. Performans düşüşü oluyor mu?
Sitesinde zaten 70 dereceye kadar yazıyor çalışma aralığına galiba.

Pasif soğutmanın etkisi oluyormuş ben de düşünüyorum açıkçası, çok da pahalı değiller. 3-5 derece bile oynasa yeterli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı