Samsung 970 EVO vs 980

Yorumunuza katılmıyorum TR'de Samsung kalitesinden daha düşük Windows SSD'si alacak kadar zengin değilim felsefesi doğru bence doğru yatırım yapmış Samsung asla üzmez.
Gereksiz fanboyluk yapıyorsunuz. 970 EVO Plus, Exceria G2'den zaten daha iyi bir disk ama bu daha iyilik sadece aynı boyutlarda ise geçerli. 250 GB diske 900 TL vereceğime 1 TB diske 1150 TL veririm. Burada katılmayacak bir şey yok. Katılmayan insan da fanboydur zaten.

Gereksiz fanboyluk yapıyorsunuz. 970 EVO Plus, Exceria G2'den zaten daha iyi bir disk ama bu daha iyilik sadece aynı boyutlarda ise geçerli. 250 GB diske 900 TL vereceğime 1 TB diske 1150 TL veririm. Burada katılmayacak bir şey yok. Katılmayan insan da fanboydur zaten.

Tercih meselesi ben Samsung fanboy değilim TR'de servis şartları belli adam windows SSD arıza verse sistemsiz kalacak demek bu konuda en düşük risk Samsung. Kalite ve 0 risk fanboyum desek daha doğru. Tercih meselesi..

Tercih meselesi ben Samsung fanboy değilim TR'de servis şartları belli adam Windows SSD arıza verse sistemsiz kalacak demek bu konuda en düşük risk Samsung. Kalite ve 0 risk fanboyum desek daha doğru. Tercih meselesi.

Hocam şöyle bir şeyde vardı eğer 970 EVO Plus'un 500 GB'lik versiyonu alsaydım 970 EVO Plus'un 1 TB modelini alamayabilirdim.

Gereksiz fanboyluk yapıyorsunuz. 970 EVO Plus, Exceria g2'den zaten daha iyi bir disk ama bu daha iyilik sadece aynı boyutlarda ise geçerli. 250 GB diske 900 TL vereceğime 1 TB diske 1150 TL veririm. Burada katılmayacak bir şey yok. Katılmayan insan da fanboydur zaten.

Hocam bir de şu anki kullandığımda Samsung 7 yıl oldu hala götürüyor. Ben diğer markalara o kadar güvenmiyorum bir de o kadar götüreceğini düşünmüyorum.

Hocam şöyle bir şeyde vardı eğer 970 EVO Plus'un 500 GB'lik versiyonu alsaydım 970 EVO Plus'un 1 TB modelini alamayabilirdim.

Hocam bir de şu anki kullandığımda Samsung 7 yıl oldu hala götürüyor. Ben diğer markalara o kadar güvenmiyorum bir de o kadar götüreceğini düşünmüyorum.

Şey diyebilirsiniz SSD çalışıyor ise niye alıyorsun diye çünkü her şeye zam geldiği için param var iken almak istiyorum.

Şey diyebilirsiniz SSD çalışıyor ise niye alıyorsun diye çünkü her şeye zam geldiği için param var iken almak istiyorum.

İleride o para ile alamayacağım belki.

Son düzenleme:
Hocam ben zaten oyun kuracağım diye belirttim konu niye bu kadar uzadıysa.

Konu sadece oyun için alınır mı? Alınmaz mı? İdi konu nerelere geldi.

Tamam kardeşim 900 liraya aldığın 250 GB 970 EVO Plus'ın hayırlı olsun. Para benim değil, uzatmayacağım.

Belirttiğim gibi eğer 500GB modelini alsaydım 1 TB modelini alamazdım.

250 GB SSD'yi alma amacınızı anlamadım ben.

Belirttiğim gibi eğer 500GB modelini alsaydım 1 TB modelini alamazdım.

Ha oyun için önereceğiniz SSD var ise dinliyorum.

250 GB SSD'yi alma amacınızı anlamadım ben.

Sadece Windows kuracağım.

Şu anki kullandığım Samsung SSD ömrü dolduğu için sadece Windows'u kurmak için aldım. Sonra baktım her şeye zam geliyor dedim niye oyun için almayayım.

O zaman 970 EVO Plus'u alıyorum akşam teşekkürler. Konu uzamasın daha fazla.

Şu anki kullandığım Samsung SSD ömrü dolduğu için sadece Windows'u kurmak için aldım. Sonra baktım her şeye zam geliyor dedim niye oyun için almayayım.

O zaman 970 EVO Plus'u alıyorum akşam teşekkürler. Konu uzamasın daha fazla.

Bir sorum var SSD'nin dolu olması hızı etkiler mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı