Samsung 980 1 TB 1300 TL'ye alınır mı?

O da çöp.

Onlar SATA. G2'nin alakası yok onlarla.

P3 çöp değil emin ol :D kendim kullanıyorum hız açısından problem yaşamazsın tek eksi yanı dediğim gibi DRAM yok. Önüne gelene çöp demezsen sevinirim.

P3 çöp değil emin ol :D kendim kullanıyorum hız açısından problem yaşamazsın tek eksi yanı dediğim gibi DRAM yok. Önüne gelene çöp demezsen sevinirim.
Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Baya çöp. Hız her şey değil. Emin ol, G2 ile arada 1 saniye yoktur açılış hızında. Hatta yarım saniye bile. DRAM olan SSD'ler hem daha performanslı, hem de daha uzun ömürlüdür. Daha DRAM'in ne olduğundan bihabersin. Kendin kullanıyorsun diye önerip durma çöpleri.

Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Bayağı çöp. Hız her şey değil. Emin ol, G2 ile arada 1 saniye yoktur açılış hızında. Hatta yarım saniye bile. Kendin kullanıyorsun diye önerip durma çöpleri.

Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez ise kim nasıl bilecek hangi markanın iyi olup olmadığını?

Sadece bunun için konuşmuyorum fakat bir ürün sizde düzgün çalışıyor diye herkeste aynı sonucu verecek değil. Yani bunun için öneri verilemez. Bütçeye göre alınmaması gerekir.

Özellikleri yok mu internette? Tabii sen o özelliklerden anlamıyorsan, bu senin problemin.

Anlamayan insan ne yapacak hayal mi edecek nasıl bir şey olduğunu?
Burası neden var o zaman herkes normal sohbet etsin diye mi yoksa bir sorun yaşadığı zaman ya da bir şey almadan önce nasıl bir şey olduğunu sorsun diye mi?

Özellikleri yok mu internette? Tabii sen o özelliklerden anlamıyorsan, bu senin problemin.
bilmemek ayıp değildir. gelip burda yardım isteyen kişi problemli kişi mi oluyor?

Anlamayan insan ne yapacak hayal mi edecek nasıl bir şey olduğunu?
Burası neden var o zaman herkes normal sohbet etsin diye mi yoksa bir sorun yaşadığı zaman ya da bir şey almadan önce nasıl bir şey olduğunu sorsun diye mi?
Gelip buraya bilene soracak. Ben de bilmezdim. Hocalardan baka baka öğrendim. Ayrıca buranın amacı değişkenlik gösterir. Bazen sadece sohbet, bazen bir şey almadan önce sormak, bazen ise, teknik destek. Şuan bir şey almadan önce soruyor ve bilgin yoksa cevap vermemen daha uygun olur dostum.
Bilmemek ayıp değildir. Gelip burda yardım isteyen kişi problemli kişi mi oluyor?
Bilmemek tabii ki ayıp değildir ama bilmeden öneri yapıyorsun. Yardım isteyen arkadaşa bir şey mi söyledik? Sana bir şey söylüyoruz şuan. Arkadaş zaten bilseydi, gelip burada sormazdı ve bu ayıp falan değil. Amaçlarından biri de bu zaten forumun. Yeri geliyor, ben de yardım istiyorum, diğer cevap veren hocalarda yardım istiyor/konu açıyor.

Gelip buraya bilene soracak. Ben de bilmezdim. Hocalardan baka baka öğrendim. Ayrıca buranın amacı değişkenlik gösterir. Bazen sadece sohbet, bazen bir şey almadan önce sormak, bazen ise, teknik destek. Şu an bir şey almadan önce soruyor ve bilgin yoksa cevap vermemen daha uygun olur dostum.

Ben kendi deneyimimi söylüyorum hatta konusunu da açmıştım Crucial P3 sistem taraması iyi mi diye insanlar gayet olumlu cevap verdi mükemmel diyerek. Bende dedimki o zaman bu SSD güzel hızlı çalışan bir SSD ama tek eksi yanı DRAM özelliğinin olmaması demiştim kendi kendime, sonra internette bazı sitelerde yıldız puanına baktım genelde 4-5 yıldızdı, bende birisi M.2 SSD önerisi isterse bunu söylerim dedim kendime. Sizde gayet güzel cevap verdiniz sadece çöp diyerek.

Ben kendi deneyimimi söylüyorum hatta konusunu da açmıştım Crucial P3 sistem taraması iyi mi diye insanlar gayet olumlu cevap verdi mükemmel diyerek. Ben de dedim ki o zaman bu SSD güzel hızlı çalışan bir SSD ama tek eksi yanı DRAM özelliğinin olmaması demiştim kendi kendime, sonra internette bazı sitelerde yıldız puanına baktım genelde 4-5 yıldızdı, bende birisi M.2 SSD önerisi isterse bunu söylerim dedim kendime. Sizde gayet güzel cevap verdiniz sadece çöp diyerek.
Çöp dememin sebebi, bu fiyatı haketmemesi. Tamam, iyi demiş olabilirler, bence de iyi ama bu alternatiflere göre çöp kalıyor. DRAM olmaması, basit bir şey değil dostum. DRAM, SSD'nin RAM'idir ve işletim sistemi kuracaksan, gayet önemlidir. Tek bir SSD bildiğin için P3 öneriyorsun ama iş bu kadar basit değil. Bu kadar bilgi yeterli değil tabii ki de. Ayrıca internet sitelerindeki yıldızlara güvenme. Onlara bakarsak, Turbox sistemlerde gayet alınabilir. Açıklamam ve önerilerim bunlar sana. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı