Samsung 980 Pro SSD Firmware hatası devam ediyor mu?

Bütçe
2.000 - 2.500

630696

Centipat
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 Pro SSD
Daha yeni sipariş verdim 2.200'e hala çözüm gelmediyse bu fiyata başka SSD alacağım siparişi iptal edip. Bilgisi veya önerisi olan var mı?

Fiyat açısından iyi mi? Baktıklarıma göre hız ve kalite olarak iyi göründü ama bir görüşünüzü almak isterim.

Fiyatı iyi Amazon germany ara sıra bu fiyatlara düşürüyor. 980 Pro Ben de kullanıyorum iyi SSD'dir ama TR garantili olarak bu alternatifi de değerlendirebilirsiniz. İnceleme sitelerinde 980 Pro'dan bir tık daha iyi sonuçlar veriyor.

Fiyatı iyi Amazon Germany ara sıra bu fiyatlara düşürüyor. 980 Pro ben de kullanıyorum iyi SSD'dir ama TR garantili olarak bu alternatifi de değerlendirebilirsiniz. İnceleme sitelerinde 980 Pro'dan bir tık daha iyi sonuçlar veriyor.

Yeni SSD'ye geçince eski SSD'deki bilgileri bilgisayarcıya gitsem benim için yenisine aktarabilirler mi?

Yeni SSD'ye geçince eski SSD'deki bilgileri bilgisayarcıya gitsem benim için yenisine aktarabilirler mi?
Aslında bunun için bilgisayarcıya gitmene gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bunun için bilgisayarcıya gitmene gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle kolay olsa iyi olurdu ama bende tek slotluk laptop var. Sırf bunun için HDD almak istemiyorum. SSD hızlı olduğundan her şeyi sıfırdan yüklerim o zaman. Bilgisayarın BIOS'unda Windows 11 Single Language var yeni SSD için sorun çıkarmaz herhalde. Word falan olmayacak crack yüklemeyi sevmediğimden. Eskisinde önemli veriler yok zaten. Benim masaüstünde 120 GB vardı sadece sistem için ona takarım belki.

Fiyatı iyi Amazon Germany ara sıra bu fiyatlara düşürüyor. 980 Pro ben de kullanıyorum iyi SSD'dir ama TR garantili olarak bu alternatifi de değerlendirebilirsiniz. İnceleme sitelerinde 980 Pro'dan bir tık daha iyi sonuçlar veriyor.

SSD böyle ve RAM Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz 2 tane.
Ekran kartı 1650 ve işlemci i7-11370h
Laptopa RAM çok iyi geldi SSD de iyi gelecektir. Bu bilgisayar olmasa da başkasında da kullanılır diye böyle aldım aslında.
Ben 20 şubatta aldım ertesi gün SSD 150TL indirime girdi :D
Şimdi 2 SSD geliyor diğerini iade edeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı