Samsung SSD’lerde Yaşanan Düşük Sağlık Sorunu Çözüldü

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung PCIe 4.0 SSD

Gelen son haberlere bakılırsa Samsung’un 980 Pro ve 990 Pro SSD’leri için yaşadığı kabus sona eriyor. Son aylarda bu üst sınıf SSD modellerinde yaşanan sağlık sorunlarından söz ediyoruz. 980 Pro sorunları 5B2QGXA7 sürümlü ürün yazılımı (firmware) ile giderildi. 990 Pro tarafındaki sorunlar ise yeni bir güncellemeyle çözüldü. Samsung moderatörü DavidB, mühendislerin Samsung SSD 990 Pro’larda […]

Devamı: Samsung SSD’lerde Yaşanan Düşük Sağlık Sorunu Çözüldü
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu üründen mi bahsediyoruz? Samsung 1TB 980 PRO NVMe M.2 SSD, soğutuculu olan

Bu ürünü inceliyorum. Ne gibi sorunu varmış anlamadım? Bunu ben kurmayacağım yalnız bilgisayara.

Alırsam eğer bilgisayarcı kuracağı için sorunsuz kurulur herhalde değil mi?

Bu üründen mi bahsediyoruz? Samsung 1TB 980 Pro NVMe M.2 SSD, soğutuculu olan

Bu ürünü inceliyorum. Ne gibi sorunu varmış anlamadım? Bunu ben kurmayacağım yalnız bilgisayara.

Alırsam eğer bilgisayarcı kuracağı için sorunsuz kurulur herhalde değil mi?

Sorun yoktu o modelde ama 2.7k ya alınmaz o model. Bu model parçalar 980 Pro'yu.

Hocam tahmini 1 hafta sonra kurduracağım. Onlar hallederler değil mi bu sorunu, yani yeni kurulacağı için son güncel kurulur herhalde değil mi? İstanbul'da tanıdığım iyi bir bilgisayarcı var onlar halledecek
Bilgisayarcı için kesin bişey diyemem, samsungun sitesinden firmware güncellemesini indirip yapıyorsunuz, muhtemelen rehber konu açılır, çözersiniz. www.youtube.com/watch?v=3I9Gq97Lafo

Yeni konular

Geri
Yukarı