Samsung 980Pro için PCI-e 4.0 adaptör önerisi

Şöyle izah edeyim, M2 ssd'min okuması ne kadar hızlı olursa o kadar iyi olur benim için.
Aşırı fazla dosyası olan MMORPG oyunlar oynuyorum, loading screenler içinde read hızına çok ihtiyacım var. Gereksiz zaman kaybını önleme imkanım varsa bu imkanı neden kullanmayayım diye düşündüm.
Bir fark oluşturmaz. Boşuna çabalamayın. Render yaparken avantajı var PCI-E x4'ün depolama tarafında şimdilik.

980 pro almakla aşırıya kaçmışsınız.😂
Kalite bakımından düşünüldüğünde uzun yıllar problemsiz kullanılmayı vaat edeceğinden kötü bir tercih diyemeyiz :)

Kalite bakımından düşünüldüğünde uzun yıllar problemsiz kullanılmayı vaat edeceğinden kötü bir tercih diyemeyiz :)
Uzun ömürlülük açısından almıştım aslında 🙂
Ekonomiye bakacak olursak, fiyatlar aldı başını gidiyor 😀
Yalnız oralarda kullanacağınız SATA3 SSD ile NVMe arasında bile (şimdilik) doğru düzgün fark olmuyor. Bence tek amaç buysa çok uğraşmaya değmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Size katılıyorum çok haklısınız,
fakat benim oynamış olduğum MMORPG oyunu optimizasyon sorunları olan bir oyun diyebilirim.

Dosyaları okuma sistemi çok kötü. Bir dosya bitmeden diğerine başlamıyor gibi bir durumu var ve çok dosya var, oyun geliştiricileride yoğun sorular üzerine, tek tek okuma yapıldığını açıkladılar.

Örnek olarak bir video koyuyorum buraya. M.2 testi mevcut değil fakat, kullandığım m2 ile daha hızlı açıldığını, loading screenlerdeki performansının çok iyi olduğunu açıkça söyleyebilirim.

Bende bu yüzden açtım bu konuyu, belki daha çok zamandan kazanabilirim diye düşünüp. Çünkü oyunu sürekli loading screenlerde geçiriyorsunuz 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı