Çözüldü Samsung A10 "downloading do not turn off target" ekranında takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba! Samsung A10 model telefon kullanmaktayım ve bu sabah telefonu yeniden başlatmak istedim ve başlattığım da ise telefon kendini mavi arka planlı bir "downloading" ekranına aldı. Yaklaşık 6-7 saattir böyle duruyor ve ekranda herhangi bir tepki yok. Şu anda yeni bir telefon alacak maddi bir durumum yok ve bu sorunu nasıl çözeceğimi de bilmiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyaller!

Çözüm
Nasıl atacağımı bilmiyorum şu durumda. Ne yapmamı önerirsiniz?

Stock ROM atmayı deneyelim.
Buradan indirebilirsiniz:
Verilerin silinmesi için CSC silinmemesi içinse home_csc dosyasını kullanın.
Teşekkür ederim. Umarım yapabilirim, açıkçası daha önce böyle bir işe kalkışmadım.

Hocam şimdi stock ROM'lar biliyorsunuz zamanla kasıyor ve yavaşlıyor. Ben şimdi telefonu stock ROM kurup birkaç haftaya tekrardan telefonuma uygun bir Custom ROM kursam nasıl olur?

Hele bi' telefon açılsın hocam 😃
Custom ROM'a sonra bakarız.

Hele bi' telefon açılsın hocam 😃
Custom ROM'a sonra bakarız.

Şu an telefon zaten yanımda masada ve hala mavi ekranda "downloading do not turn off target" yazıyor. ROM hayırlısıyla iner ise kuracağız. :) Hocam bir de telefon şu anda mavi ekranda iken ROM atarsam sorun olmaz değil mi? Kriterler nelerdir?

Şu an telefon zaten yanımda masada ve hala mavi ekranda "downloading do not turn off target" yazıyor. ROM hayırlısıyla iner ise kuracağız. :) hocam bir de telefon şu anda mavi ekranda iken ROM atarsam sorun olmaz değil mi? Kriterler nelerdir?

Bu ekrandan ROM atılıyor hocam zaten 😃
He bir de OEM kilidi açıksa recovery kuruluyor.

Bu ekrandan ROM atılıyor hocam zaten 😃
He bir de OEM kilidi açıksa recovery kuruluyor.
Vallahi hocam ne yalan söyleyeyim, OEM falan açık mıydı hatırlamıyorum. Veriler silinse de olur telefon bir açılsın da hayırlısıyla :D

Güncelleme: @Umut Nas hocam stock ROM'u başarıyla kurdum şuanda telefon ayarlarını yapıyorum. Tekrardan teşekkür ediyorum <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı